OnePlus 5T’nin En Net Görüntüsü Sızdırıldı!

Akıllı telefonlar arasında popüler markalar arasına yer alan OnePlus’ın yeni akıllı telefonu olan OnePlus 5T tamamen kkendini gösterdi.

OnePlus 5, bu yılın başlarında piyasada olabilir ama OnePlus 5’in biraz yükseltilmiş modeli OnePlus 5T yakın zamanda tanıtılacak. Here zaman olduğu gibi akıllı telefon hakkında sızıntılar devam ediyor. Bu sızıntı ise şuana kadar yapılan en büyük sızıntılardan bir tanesi.

30 Ekim tarihinde Twitter üzerinden Evan Blass, akıllı telefonun üst yarısına ait olduğu söylenen bir görseli tweet attı.

 

 

OnePlus 5T modellinin tasarımı oldukça OnePlus 5’e benziyor ancak en büyük fark ise şu. OnePlus 5T’nin ekranına baktığımızda nerdeyse yan çerçeveleri yok denecek kadar az. Kullanıcıların bu tasarım hoşlarına gidecek gibi. OnePlus 5’in üst yarısı ile 5T’nin yan yana karşılaştırması yapabilirsiniz. Cihaz yakında açıklanacak, dolayısıyla önümüzdeki günlerde ve haftalarda telefonun neye benzediğini göreceğiz.

OnePlus 5T'nin En Net Görüntüsü Sızdırıldı!

Göz atın:   OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu