TeknoDiot.com
   
     

OnePlus 5T Türkiye’de Satışta! İşte Fiyatı!

OnePlus 5T Türkiye'de Satışta! İşte Fiyatı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Çinli dev akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan OnePlus’ın yeni amiral gemisi olan OnePlus 5T modeli ülkemizde de satışa sunuldu. Genellikle Hepsiburada’da bulunabilen OnePlus marka telefonlar OnePlus 5T modeli de Hepsiburada’da satışta.

OnePlus 5T’nin 64 GB dahili depolama / 6GB RAM seçeneği ve 128GB dahili depolama / 8GB RAM seçeceği kullanıcılara sunulmakta. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan Hepsiburada.com’da OnePlus 5T modeli satışa sunuldu. Ülkemizde OnePlus ve Xiaomi gibi Çinli markaları satışını en hızlı şekilde yapabilen sitelerden bir tanesi.

https://teknodiot.com/oneplus-5tnin-yuz-tanima-ozelligi-iphone-xden-daha-hizli-6032.html

Türkiye fiyatı 6G GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip, OnePlus 5T modeli 2.775 TL fiyat etiketiyle ithalatçı garantili olarak satılıyor. AMOLED ekrana sahip olan telefon, gücünü Snapdragon 835 işlemcisi yer alıyor. Ayrıca iPhone X’de bulunan yüz tanıma sistemi FaceID gibi yüz tanıma sistemi de yer almakta. Android Oreo güncellemesine kavuşacak ve yüz tanıma sistemini kullanıcılarına sunacak. OnePlus 5T’ye sahip olmak için tıklayın.

OnePlus 5T Türkiye'de Satışta! İşte Fiyatı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.