OnePlus 5T Sızdı!

Ülkemizde de OnePlus kullanıcısı yaygınlaşmaya başladı diyebiliriz. Xiaomi, Meizu ve OnePlus markaları ülkemizde iyi bir kitlesi mevcut.

OnePlus 5 stoklarının tükenmesi akıllara şirketin OnePlus 5T‘yi çıkarma hazırlığında olabileceğini getirmişti. O tahminler doğru şekilde çıkacak sanki. 2017 Kasım ayında piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan OnePlus 5 stoklarının tükendiğine dair dedikodular ortaya çıkmıştı.

OnePlus 3T geçen sene çıkmıştı ve ülkemizde de bazı yerlerinde satışta. OnePlus “T” modelini ilerletmek için kolları sıvamış durumda. OnePlus 5T‘ye ait olduğu iddia edilen bir render görüntü ortaya çıkmış durumda.

OnePlus 5T Sızdı!

Görsel ile birlikte sızan bilgilere göre OnePlus 5T modeli  kavisli 6 inç ekrana sahip olacak. Ekran yapısı değişiklik göstermekte. 18:9 görüntü ekran mevcut. Sıfır çerçeveye yakın bir ekran yer alacak gibi. Qualcomm‘un en yeni yonga seti ve belki de çift kamera teknolojisiyle gelecek. Bu sızan bilgiler %80 doğruluk payı mevcut. OnePlus 5T’yi atlayarak 2018 yılının başında doğrudan OnePlus 6‘yı piyasaya süreceğini iddia ediyordu.

Göz atın:   Resident Evil 7 “Not A Hero” Tanıtım Videosu Yayınlandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu