OnePlus 5’e Yüz Tanıma Sistemi ve Android Oreo Geliyor

OnePlus 5T’de zaten halihazırda bulunan yüz tanıma sistemi ve Android Oreo, OnePlus 5’e de geliyor. Bu sistem bir yazılım güncellemesiyle gelecek. 

OnePlus 5'e Yüz Tanıma Sistemi ve Android Oreo Geliyor

2017 yılını incelediğimizde telefonlar konusunda yüz tanıma sisteminin öne çıktığının farkına varıyoruz. Bu konuda İphone X öne çıkıyor tabiiki de. Fakat Samsung gibi markalar bu yıl yüz tanıma sistemini kullanmayı tercih etmediler. OnePlus bu yıl bizlere bir çok teknolojinin ucuz fiyata sağlanabileceğini gösterdi. Şirket bu yıl OnePlus 5 numaralı cihazıyla ilgi çekti. Daha sonra OnePlus 5T ile birlikte yüz tanıma sistemi geldi. OnePlus 5T şuanda en hızlı yüz tarama cihazlarından birisi oldu. Fakat OnePlus 5 hem daha önce çıktığı hem de firmanın gözden çıkartıldığı için yüz tarama sistemi özelliğini içermiyordu.

Fakat Carl Pei Yüz Tarama Sisteminin OnePlus 5’e de Geleceğini Doğruladı

OnePlus 5'e Yüz Tanıma Sistemi ve Android Oreo Geliyor

”İstek üzerine Yüz Tarama sistemini OnePlus 5 içinde geliyor. Talepler için teşekkürler, Mutlu Noel’ler ? ?! OnePlus’ın getirdiği bu özellik bir çok şeyin ucuz fiyata yapılabileceğini doğrular nitelikte.

 

 

Göz atın:   OnePlus Clover Geekbench'te Görüntülendi!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu