TeknoDiot.com
   
   

One Piece İzlemenin Keyfi

One Piece İzlemenin Keyfi

Türkanime ve anime izlemeyi sevenlerin en sevdiği animelerden olan “One Piece”, dünyada da en çok izlenen ve en popüler animelerdendir.

One piece izlemek isteyenler için konusu kısaca şöyle, yıllar önce korsanların kralı Gold Roger, büyük bir hazineyi arkasında bırakarak idam edilir. Filmin ana karakteri Monkey D. Luffy henüz 17 yaşındadır ve küçüklüğünden beri korsanlar kralı olmak istiyordu. Gold Roger idam edilirken, hazinesinin Grand Line’da olduğunu söyler. Luffy’nin hayali korsan Shanks tarafından körüklenir ve ona çok değer verdiği hasır şapkasını verir.

Luffy birgün şeytan meyvesi denen ne olduğunu pek bilmediği bir meyve yer ve bütün dünyası değişir. Onu yedikten sonra lastik bir çocuğa dönüşür ve ömrünün sonuna kadar yüzemez. Bunların yanında Türkanime ve anime izlemeyi sevenlerin izlerken çok ilgisini çekecek, çok özel güçlere de sahip olur. Yıllar sonra Luffy, korsan olma ve Grand Line’a gidip “One Piece”i bulma hayalini gerçekleştirmek için bir gemi ve ekip ayarlayarak yola çıkar.

Adını da “Hasır Şapka Korsanları” koyar. One piece izlerken sizin de göreceğiniz gibi Luffy, bu güçleri sayesinde çok iyi dövüşmeyi öğrenmiştir. Luffy ve arkadaşları, bundan sonra heyecan verici bir çok maceraya atılırlar. One piece izlerken, gülersiniz, ağlarsınız, ve bir dolu heyecan yaşarsınız. Bazılarına göre korsanlar hakkında bir anime diye nitelendirilebilir fakat bu film bundan çok daha fazlası.

One Piece İzlemenin Keyfi

Sizi, Türkanime ve anime izlemeyi sevenleri eğlendirme konusunda son derece başarılıdır ve aynı zamanda anime, özgürlük ve ırkçılık gibi bir çok yetişkin teması ile de ilgilenir. One piece izlerken fark edeceğiniz gibi anime, her biri kendine özgü ve sevimli kişilikleri bir arada bulunduran, çok sayıda ilginç karakterle dolu büyük bir dünya. Bu karakterlere bağlanmamak çok zor, çünkü onları sevimli kılan bir sürü insani özelliklere sahipler.

En başta Türkanime ve anime izlemeyi  sevenlerinde, bir sonraki bölümde neler olacağını dört gözle beklediği çok güçlü bir hikayesi var. One Piece’in sadece Japonya’da değil, tüm dünyada popüler olması ve tutkuyla sevilmesi hiç de şaşırtıcı değil. One Piece, dünya çapında satılan 320 milyon kopya ile şimdiye kadarki en çok satan mangadır. Türkanime ve anime izlemeyi  sevenlerinde en çok beğenerek izlediği bir animedir.

Eğer bir anime hayranıysanız, ismini muhakkak duymuş yada muhtemelen bir yerlerde görmüş, okumuşsunuzdur. Anime yada manga sevmiyorsanız bile, bunu izlemelisiniz. Çünkü one piece izlemek bir ayrıcalıktır. Çünkü çok iyi.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.