OMÜ Ligi #1 - TeknoDiot.com

OMÜ Ligi #1

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız lig sistemimizde mücadele edecek 10 takım belli oldu!


Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören ligimizin ilk 10 takımı belli oldu. (Takımları görmek için: https://teknodiot.com/takimlar) Bu takımları seçerken  3 önemli kritere dikkat ettik. Bunlar sırasıyla:

  • Başvuru süresi
    İlk başvuru yapan takımların bir avantajı olmasını istedik (Erken kalkan yol alır).
  • Etkinliklere Katılım
    Yaklaşık olarak 4 hafta sürecek ligimizde etkinliklere katılımı sabıkalı oyunculara sahip takımları lige dahil etmek istemedik. Sonuçta 10 takım-50 oyunculuk canlı bir ekosistemi bozmak tahmin edersiniz ki oldukça kolay. Bu kriterimiz ortaya çıkabilecek sorunların en aza indirilmesi için
  • Topluluk içerisindeki genel tutum
    Sürekli etkileşim içerisinde olacağımız bu sistemde, topluluk üyelerine ve yönetim kuruluna alenen saygısızlığı olan, “oyunbozan” olarak tabir ettiğimiz oyunculara sahip takımları da sistemimize dahil etmedik. Gerek diğer oyuncular, gerek organizatörlerin işlerini daha iyi yapabilmeleri ve eğlencenin doruğa ulaşması için bu tarz oyuncular ve organizasyonlardan uzak durduk.

Lig Belgesi olarak yayınladığımız bildirinin “Sıkça Sorulan Sorular” kısmında da belirtildiği gibi Mavi Lig Şampiyonluk Ligi, Kırmızı Lig ise Yükselme Ligi formatında olacaktır ve bu liglere takımlar ilk sefere mahsus olmak üzere tamamen rastgele seçilmiştir. Bunun haricinde format hala aynıdır. Detaylar için tıklayınız.

Lige katılamadıysanız üzülmeyin. Bu OMÜ Ligi‘nin ilk turu. Biz her ne kadar lige seçtiğimiz takımlardan bize sorun yaratmayacak olanlarla devamlılığı sağlamak istesek de, yeni gelecek takımlar için sonraki turlarda yer olacağını kesinlikle düşünüyoruz.

Seçilen tüm takımları tebrik ediyor, hepsine başarılar diliyorum. Sorularınız için bizlere sosyal medya üzerinden, Discord kanalımızdan, Whatsapp Grubundan veya oyun içinden ulaşabilirsiniz.(Oyun içi nickim mûz)

Vadide görüşmek üzere!

Göz atın:   Oyunculara Özel Otel Odası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu