NVIDIA'dan Yeni Grafik Yongaları! - TeknoDiot.com

NVIDIA’dan Yeni Grafik Yongaları!

Abone Ol 

NVIDIA Liderliği bırakmamak için yeni ekran kartları üzerinde çalışmalarını tanıttı. İşte yeni ekran kartları.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ekran kartı denince hele hele oyuncu donanımı denince ilk akla gelen isimlerden olan NVIDIA yeni ekran kartlarını duyurdu. AMD Ryzen grafik yongalarını dizüstü bilgisayarlara çıkarmasının ardından NVIDIA da harekete geçti.

https://teknodiot.com/logiteche-5-odul-birden-5904.html

NVIDIA'dan Yeni Grafik Yongaları!

NVIDIA  sadece üst seviye ekran kartlarının yanında giriş seviyesi ekran kartlarının satış piyasasını arttırmak niyetinde. NVIDIA , MX110 ve MX130 GPU’larını bizlere sundu. NVIDIA ‘nın söylediğine göre MX110 öncüsüne göre 1.5 kat MX130 ise 2.5 kat hızlı pek çok dizüstü bilgisayarlarda kullanılmakta olan Intel UHd620’dan çok çok daha hızlı.

MX110 ve MX 130 ise, MX150 performansının yüzde 38 ile yüzde 63’ünü sağlayacak iki alt seviye grafik bağdaştırıcı olarak geliyor. Maxwellmimarisinin kullanılması ile yeni model isimleriyle karşımıza çıkıyor. Yeni yongalar 2018 yılının başlarında piyasada yer alacak. NVIDIA tüm hızıyla ürünlerini hazırlıyor. Rekabet kızışıyor.

Göz atın:   Humble Bundle’da 130 TL’lik Oyun Ücretsiz!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!