NVIDIA’dan Yeni Çıkan Oyunlar İçin Özel GPU Sürücüler!

NVIDIAyeni bir Game Ready sürümü yayınladı. Yeni gelen Game Ready sürümü piyasada bulunan oyunların kalitesine göre optimize edilmiş.

Yeni çıkan oyunlar için PC’nizi yeni NVIDIA teknolojisiyle güçlendirin. Nvidia’nın yazılım mühendisleri fazla mesai yapmış gibi görünüyor. NVIDIA GeForce 385.41 WHQL sürücüleri üzerinde o kadar kaliteli bir iş çıkardı ki, piyasada bulunan bütün oyunlara resmen meydan okudu.

Nvidia, Game Ready paketlerini geliştirilmiş ve güncellenmiş bir halde piyasaya sürdü. Piyasada bulunan oyunlara göre özel olarak optimize edilen Nvidia, oldukça başarılı bir iş gerçekleştirmiş.

Eğer bir GeForce kartına sahipseniz 28 Ağustos’ta başlayacak olan Destiny 2 beta açık sürümüne ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Yeni Nvidia Game Ready paketi piyasada bulunan oyunların başında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds, ARK: Survival Evolved, F1 2017, Pro Evolution Soccer 2018, ve Quake Champions gibi oyunları herhangi bir zorluk yaşamadan çalıştırabilmektedir.

NVIDIA GeForce GTX 970 sürücülerini de güncelleyerek oyun esnasında kare hızını düşüren hataları da ortadan kaldırmış durumda. Yeni gelen sürüm ile oyun efektlerinin daha dinamik ve kaliteli olacağını söylemek pekte yanlış olmaz alsında.

NVIDIA’nın yeni sürücü paketini dilerseniz buradan indirebilirsiniz. Yeni sürücü paketi Windows 10 – 64 bit için 436 MB’dır.

Kaynak

Buğra Noyan905 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register