TeknoDiot.com
   
     

NVIDIA’dan Yeni Çıkan Oyunlar İçin Özel GPU Sürücüler!

NVIDIA'dan Yeni Çıkan Oyunlar İçin Özel GPU Sürücüler! Donanım Haberleri NVIDIA Haberleri Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

NVIDIAyeni bir Game Ready sürümü yayınladı. Yeni gelen Game Ready sürümü piyasada bulunan oyunların kalitesine göre optimize edilmiş.

Yeni çıkan oyunlar için PC’nizi yeni NVIDIA teknolojisiyle güçlendirin. Nvidia’nın yazılım mühendisleri fazla mesai yapmış gibi görünüyor. NVIDIA GeForce 385.41 WHQL sürücüleri üzerinde o kadar kaliteli bir iş çıkardı ki, piyasada bulunan bütün oyunlara resmen meydan okudu.

Nvidia, Game Ready paketlerini geliştirilmiş ve güncellenmiş bir halde piyasaya sürdü. Piyasada bulunan oyunlara göre özel olarak optimize edilen Nvidia, oldukça başarılı bir iş gerçekleştirmiş.

Eğer bir GeForce kartına sahipseniz 28 Ağustos’ta başlayacak olan Destiny 2 beta açık sürümüne ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Yeni Nvidia Game Ready paketi piyasada bulunan oyunların başında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds, ARK: Survival Evolved, F1 2017, Pro Evolution Soccer 2018, ve Quake Champions gibi oyunları herhangi bir zorluk yaşamadan çalıştırabilmektedir.

NVIDIA GeForce GTX 970 sürücülerini de güncelleyerek oyun esnasında kare hızını düşüren hataları da ortadan kaldırmış durumda. Yeni gelen sürüm ile oyun efektlerinin daha dinamik ve kaliteli olacağını söylemek pekte yanlış olmaz alsında.

NVIDIA’nın yeni sürücü paketini dilerseniz buradan indirebilirsiniz. Yeni sürücü paketi Windows 10 – 64 bit için 436 MB’dır.

Kaynak