NVIDIA’dan Gamescom 2018’de GeForce Gaming Celebration Etkinliği

Dünyanın en büyük oyun fuarı, başarılarıyla hep gündemde olan Gamescom 2018 yine muhteşem olacak.

NVIDIA‘nın İş ortakları, destek verdiği en güncel PC oyunları ve 20 Ağustos’ta düzenlenecek olan GeForce Gaming Celebration etkinliği olacak.  Etkinliğimiz, yakın gelecekte çıkacak oyunların yeni ve özel demoları, dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinin sahne sunumları ve bazı muhteşem sürprizlerle dolu olacak!

NVIDIA'dan Gamescom 2018'de GeForce Gaming Celebration Etkinliği Etkinlik NVIDIA Haberleri

NVIDIA’dan Mesaj Var;

Bu etkinlik yalnızca kurum temsilcileri için değil, aynı zamanda okuyucu ve takipçilerinizin de kişisel olarak  katılabileceği bir organizasyon olacak. Tek yapmanız gereken, 20 Ağustos Pazartesi günü başlayacak etkinliklerimize hemen buradan kayıt olmak ve etkinliği takip etmek. Kapıları 17:30’da (CET) açılacak etkinlik, saat 18:00’da (CET) başlayacak. Etkinlik kontenjanının sınırlı olması sebebiyle katılımcıların bilgileri girmek için çabuk olmaları gerekiyor. Kayıt olamayan kişiler de endişe etmesin, çünkü etkinlik aynı zamanda canlı olarak da yayınlanacak.

Ne zaman?

20 Ağustos 2018, Pazartesi / 18:00 – 00:00 (CET)

Nerede?

Bunu şimdilik bir sır olarak saklıyoruz, ancak etkinliğe biraz daha yaklaştıkça tüm ayrıntıları size ileteceğiz!


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı