TeknoDiot.com
   
     

NVIDIA, Çinli CS:GO Takımı TYLOO’yu GeForce Esports Listesine Ekledi

NVIDIA, Çinli CS:GO Takımı TYLOO'yu  GeForce Esports Listesine Ekledi e-Spor Haberleri NVIDIA Haberleri Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

NVIDIA, dünyanın önde gelen Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) takımlarından biri olan Çinli TYLOO’yu, GeForce Esports listesine eklediğini duyurdu.

Asya’nın en iyi CS: GO takımlarından biri olan ve 2016’da 16 CS: GO turnuvasını kazanan TYLOO, geçen sene The China Cup’ta şampiyon oldu. TYLOO, canlı yayınlarında ortalama 1 milyonu aşan izleyicisiyle güçlü bir takipçi ağına sahip.

[ilgiliicerik icerik_id=”10874″]

NVIDIA, Çinli CS:GO Takımı TYLOO'yu  GeForce Esports Listesine Ekledi e-Spor Haberleri NVIDIA Haberleri Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

GeForce Esports listesi üyesi olan TYLOO, ödüllü GeForce 10 Serisi GPU’lara ve diğer performans donanımlarına sahip olacak. NVIDIA’nın Esports stüdyolarında antrenman yapma önceliği kazanan takım, ayrıca NVIDIA’dan teknik ve lojistik destek alacak. NVIDIA, TYLOO’nun başarısı için tüm araçlara ve desteğe sahip olmasını amaçlıyor. 2007’de kurulan TYLOO’nun ekip üyeleri arasında Hui “DD” Wu, Ke “Mo” Liu, HaoWen “somebody” Xu, Hansel “BnTeT” Ferdinand ve Endonezya’dan gelen en yeni üye olan Kevin “Xccurate” Susanto bulunuyor.

Kuruluşunun temelinde oyun teknolojisi bulunan NVIDIA’nın oyun tutkusu, sponsorluktan daha fazlasını içererek tüm e-spor endüstrisine dokunuyor. NVIDIA, yayıncılar, oyuncular, takımlar ve turnuva operatörleriyle çalışıyor ve e-spor toplulukları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz Steam Random Key #3