NVDIA’dan 65 İnçlik 4K HDR Oyuncu Monitörü! (CES 2018)

CES 2018 normal olarak yarın başlanacak ancak bazı markalar erkenden bazı ürünlerini tanıtmaya başladı bile. NVIDIA’da yeni bir monitör ile CES 2018’de yer aldı. NVDIA’dan 65 inçlik 4K HDR oyuncu monitörü.

NVIDIA, bugün CES 2018’de büyük formatlı boyuta sahip olan “Oyun Gösterimleri” (BFGDs) olarak adlandırdığı oyuncu monitörünü duyurdu. NVIDIDA’nın bu dev oyuncu monitörü 65 inç ve Acer ASUS ve HP gibi PC üreticileri bu monitörü üretecek ayrıca 4K HDR ekranlar olacak bu üretilecek monitörler. Gerçekten oyunu nasıl bir durumda oynayacaksınız siz düşünün. Aslında bunlar, üst düzey bir oyun PC’sinde mükemmel olan G-Sync ile dev oyun izleme cihazları.

NVDIA'dan 65 İnçlik 4K HDR Oyuncu Monitörü! (CES 2018)

Görüntüler de NVIDIA’nın Shield’ı kendine entegre olacak ve bu nedenle Google Assistant için birçok uygulama akışı sağlanacak ve destek olacak. Monitör içi dolu şekilde geliyor diyebiliriz. Böyle büyük bir ekranda G-Sync, 4K çözünürlük ile 120Hz yenileme hızları bulunuyor. Devasa monitör oyunculara 1000 nit parlaklık sunuyor. G-SYNC teknolojisinin asıl amacı ekran yırtılması sorunu ortadan kaldırmak.

Göz atın:   Koronavirüs Salgını İçin Apple ve Google İş Birliği Yapacak!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu