Note 10 İçin Ön Satış Rezervasyonu - TeknoDiot.com

Note 10 İçin Ön Satış Rezervasyonu

Abone Ol 

Samsung Note 10 için ön satış rezervasyon sistemi açıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung, insanların Galaxy Note 10‘ için ön sipariş sırasında bir yer ayırmalarına izin veriyor. Galaxy Note 10 ve muhtemelen de Galaxy Note 10 Plus’ ı piyasaya sürmesini beklediğimiz ambalajsız bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ön siparişler açılacak ve cihazı satın alırsanız 23 Ağustos’ta alacaksınız.

İsminizi yazmakla ilgileniyorsanız, bunu, yayımlandığında telefonu ilk alanlardan biri olmak için yapabilirsiniz. Samsung, yedek parçaların aksesuarlara kullanabilmeniz için size 50 dolar kredi vereceğini söylüyor. Not 10 pahalı olabilir, ancak telefonunuzda işlem yaparak para biriktirmek mümkün olabilir. Samsung, iyi durumda olduğunu varsayarak aşağıdaki cihazlar karşılığında 600 $ kredi sunuyor:

  • Samsung Galaxy S10E, S10, S10 Plus
  • Samsung Galaxy Note 9
  • iPhone X, XR, or XS
  • Google Pixel 3, Pixel 3 XL

Daha önce takas edilen değerlerin daha önce bu yükseklere ulaştığını gördük, ancak genel olarak en yeni ve en son teknolojiye sahip telefonlara ayrılmıştı. Samsung, Not 10′ un piyasaya sürülmesi için kriterleri büyük bir marjla genişletiyor.

Samsung takaslar için sunduğu değerleri kaldırmıştı. Ancak bu bilgi Samsung’ un kendisinden geldiğinden, şirketin planladıkları şey için doğru olduklarından eminiz.

Google’ın Pixel 3 ve Samsung’un Galaxy S10E ve S10’ leri yakın zamanda 600 $ civarında bir fiyatla sattı. Dolayısıyla, satış sırasında bu telefonlardan birine sahip olan bir kişi iseniz, takas işlemi sırasında bunlardan daha fazla değer alabilirsiniz.

Göz atın:   Yeni Samsung Galaxy Tableti Geekbench'te Görüldü

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL