Note 10 İçin Ön Satış Rezervasyonu

Samsung Note 10 için ön satış rezervasyon sistemi açıldı.

Samsung, insanların Galaxy Note 10‘ için ön sipariş sırasında bir yer ayırmalarına izin veriyor. Galaxy Note 10 ve muhtemelen de Galaxy Note 10 Plus’ ı piyasaya sürmesini beklediğimiz ambalajsız bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ön siparişler açılacak ve cihazı satın alırsanız 23 Ağustos’ta alacaksınız.

İsminizi yazmakla ilgileniyorsanız, bunu, yayımlandığında telefonu ilk alanlardan biri olmak için yapabilirsiniz. Samsung, yedek parçaların aksesuarlara kullanabilmeniz için size 50 dolar kredi vereceğini söylüyor. Not 10 pahalı olabilir, ancak telefonunuzda işlem yaparak para biriktirmek mümkün olabilir. Samsung, iyi durumda olduğunu varsayarak aşağıdaki cihazlar karşılığında 600 $ kredi sunuyor:

  • Samsung Galaxy S10E, S10, S10 Plus
  • Samsung Galaxy Note 9
  • iPhone X, XR, or XS
  • Google Pixel 3, Pixel 3 XL

Daha önce takas edilen değerlerin daha önce bu yükseklere ulaştığını gördük, ancak genel olarak en yeni ve en son teknolojiye sahip telefonlara ayrılmıştı. Samsung, Not 10′ un piyasaya sürülmesi için kriterleri büyük bir marjla genişletiyor.

Samsung takaslar için sunduğu değerleri kaldırmıştı. Ancak bu bilgi Samsung’ un kendisinden geldiğinden, şirketin planladıkları şey için doğru olduklarından eminiz.

Google’ın Pixel 3 ve Samsung’un Galaxy S10E ve S10’ leri yakın zamanda 600 $ civarında bir fiyatla sattı. Dolayısıyla, satış sırasında bu telefonlardan birine sahip olan bir kişi iseniz, takas işlemi sırasında bunlardan daha fazla değer alabilirsiniz.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu