TeknoDiot
     
     
     

Nostalji Seven Oyuncuları Sevindirecek Haber

Nostalji Seven Oyuncuları Sevindirecek Haber

Steam’ den yine bir güzellik daha. Cortex Command isimli 31 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak Steam’de oyuncularla buluştu. Detaylara geçelim.

Cortex Command isimli 31 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz. Bu 2 boyutlu aksiyon oyununda robotlar ve klonlardan oluşan birçok askeri yönetiyorsunuz. Data Realms tarafından geliştirilen bu oyun 28 Eylül 2012‘de satışa sunuldu ve gerçekten ilgi gördü. Oyunun kendi içinde bölüm editörü de mevcut. Eğer bu tarz şeylerle uğraşmayı seviyorsanız kendinize özgü bölümler yapıp oynarken fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

Her Hafta 5 Kişiye Oyun Hediye Ediyoruz! (2. Hafta)

Nostalji Seven Oyuncuları Sevindirecek Haber

Oyunu oynarken sınırsız seçeneğiniz var ve oyuna özel üretilmiş sayısız modla birlikte oynarken daha çok zevk alabilirsiniz. Açıkçası ben bu haberi yazarken oyunu biraz olsun deneme fırsatım oldu ve çok beğendim sürükleyici bir oyun kesinlikle bütün okuyucularımıza tavsiye ediyorum. Bu güzel oyunu sizde Steam kütüphanenizde görmek isyorsanız gel kalmadan buraya tıklayıp oyunu yükleyin dostlarım.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Yakında Google ile İşbirliğini Sürdürecek

Buğra Noyan

Xiaomi, Ailesinin En Küçüğü Mi Note 10 Lite’ı Tanıttı

Buğra Noyan

Bütçe Dostu Oyuncu Kulaklığı: Razer Electra V2

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 5 Şubat 2018 at 12:22

İyiymiş

Cevap
Avatar
Süleyman Varıcı 5 Şubat 2018 at 13:57

Aldım bu arada sitenin yorum sistemi değişmiş sanırım

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.