«
Nostalji Seven Oyuncuları Sevindirecek Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’ den yine bir güzellik daha. Cortex Command isimli 31 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak Steam’de oyuncularla buluştu. Detaylara geçelim.

Cortex Command isimli 31 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz. Bu 2 boyutlu aksiyon oyununda robotlar ve klonlardan oluşan birçok askeri yönetiyorsunuz. Data Realms tarafından geliştirilen bu oyun 28 Eylül 2012‘de satışa sunuldu ve gerçekten ilgi gördü. Oyunun kendi içinde bölüm editörü de mevcut. Eğer bu tarz şeylerle uğraşmayı seviyorsanız kendinize özgü bölümler yapıp oynarken fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

Her Hafta 5 Kişiye Oyun Hediye Ediyoruz! (2. Hafta)

Nostalji Seven Oyuncuları Sevindirecek Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyunu oynarken sınırsız seçeneğiniz var ve oyuna özel üretilmiş sayısız modla birlikte oynarken daha çok zevk alabilirsiniz. Açıkçası ben bu haberi yazarken oyunu biraz olsun deneme fırsatım oldu ve çok beğendim sürükleyici bir oyun kesinlikle bütün okuyucularımıza tavsiye ediyorum. Bu güzel oyunu sizde Steam kütüphanenizde görmek isyorsanız gel kalmadan buraya tıklayıp oyunu yükleyin dostlarım.


Bir Cevap Yaz

Adil Anıl Öktem Hakkında

Adil Anıl Öktem

Adil Anıl Öktem

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Teknoloji ve oyunlara fazlasıyla ilgili ayrıca yazmayı seven biriyim.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Süleyman Varıcı

    Aldım bu arada sitenin yorum sistemi değişmiş sanırım