Normal Fiyatı 76 TL Olan Oyun Şuanda Ücretsiz!

2017’nin sonlarına yaklaştıkça oyun platformunda satış yapan siteler oldukça iyi kampanyalar yapıyor. Normal fiyatı 76 TL olan oyun şuanda ücretsiz!

Night School Studio tarafından geliştirilen korku ve macera oyunu Oxenfree oyunu kısa süreliğine GOG.com üzerinden tamamen ücretsiz şekilde oyunculara sunuluyor. 2017’nin son günlerindeyiz ve az bir zaman kaldı 2018 yılına. Oyun firmaları tarafından oyunculara özel fırsatlar tüm hızıyla devam ediyor. Kevin Riach ve Spencer Stuard tarafından tasarlanan oyun, 15 Ocak 2016 tarihinde oyuncular ile buluştu. En dikkat çekici noktası, sunduğu zengin çoklu platform desteği.

https://teknodiot.com/yeni-samsung-galaxy-s9-gorselleri-sizdi-8009.html

Normal Fiyatı 76 TL Olan Oyun Şuanda Ücretsiz!

Oxenfree, 48 Saat Boyunca Ücretsiz

Bu haberi yazarken saatler geçmiş olabilir ancak biliyoruz biraz geç bir haber olabilir, fazla durmadan almaya gidin deriz. En iyi bağımsız oyunlardan birisi olarak gösterilen yapımlardan biride Oxenfree oyunu. Normal fiyatı 76₺ olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz. Oyunda sizi korku ve macera dolu bir serüveni bekliyor olacak. Oyun, Windows ve Linux‘un yanı sıra iOS ve Android mobil cihazlarda ve PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oyun konsollarında çalışıyor. Buda oyuncular için artı bir durum.

Oxenfree adlı yapıma ücretsiz olarak sahip olmak için yapılması gerekenler çok basit. Buradan GOG’un ilgili oyun sayfasına giderek oyununuzu hemen alabilirsiniz. Hemen öncesinde ise siteye üye olmanız gerekiyor. Bazen oyun sayfasına yani gog.com‘a ulaşamıyorsunuz o durumda da VPN kullanarak giriş yapabilirsiniz sisteme.

Göz atın:   Yerli ilk Elektrikli Zırhlı Araç Akrep II Tanıtıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu