Nokia Nostaljik İki Telefonunu Duyurdu

Sadece konuşma ve mesajlaşmak için işe yarayan bu iki cihaz Nokia 220 4G ve Nokia 105 modelleri yaklaşık 86TL ile 250TL arasında makul bir fiyatla satışa sunulacak.

Standart işletim sistemli telefon pazarının en büyük pay sahibi Nokia idi. Bağımsız olduğu yıllardan Microsoft bünyesine daha sonra ise HMD Global tarafından satın alınana kadar Nokia liderliği kimseye kaptırmadı. Nokia yeni iki cihazıyla birlikte tekrardan pazarı hareketlendirmek istiyor.

Nokia Nostaljik İki Telefonunu Duyurdu

İki telefon da bir önceki cihazlara göre biraz daha iyi özellikler ile donatılmış. Nokia 220 4G modeli 2G veya 3G cihazından 4G altyapılı bir cihaza daha uygun fiyatlarla geçiş yapmayı imkan sağlıyor. İnternette gezinti yapabilmenin yanında Facebook gibi uygulamalara ve HD ses aramasına erişme imkanı sağlıyor. Nokia 220 4G modeli 250 TL gibi çok uygun fiyatla Ağustosta pazara giriş yapacak. Nokia 105 ise radyosu ve LED feneri ile ön plana çıkıyor. Yine uzun şarj ömrü ve renkli ekranı mevcut fiyatı ise 220 4G’ye göre daha uygun bir fiyatla 44 TL fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Şuan için hangi ülkelerin pazarında piyasaya sürüleceği açıklanmadı.

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu