Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia tekrar mobil piyasada Android cihazlarla giriş yapmıştı ve şimdi de gözü giyilebilir teknolojide. Nokia, ilk akıllı saatini duyurdu!

Nokia yeni akıllı saatini Nokia Steel HR adıyla lanse etti. Winhings’in sahibi olan Nokia Steel HR saatini güncelleyerek akıllı saat sektörüne böylece giriş biletini alıyor. Steel HR, analog saat görünümünün aksine bir akıllı saatin yapabildiği her şeyin üstesinden gelebiliyordu. Ancak yeni ismi ile piyasada diyebiliriz. Withings Steel HR artık yeni sahibinin adıyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Nokia Steel HR adıyla duyurulan akıllı saat, ön siparişe açılmış durumda.

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia 2’nin Fiyatı Çok Ucuz!

Normal bir akıllı saatin yaptıklarını rahatlıkla yapabiliyor. Nokia Steel HR, adımınızı, kalp atış hızınızı ölçebiliyor ve uyku takibi de yapabiliyor. Üzerinde yer alan küçük dijital ekranla bildirimlerinizi de size gösterebilen Steel HR, iOS 8 üstü ve Android 5.0 üstü cihazlarla kullanılabiliyor. Nokia Steel HR’ın fiyatı 189.95 Euro olarak açıklandı. Ülkemize giriş yapacak mı henüz bilinmiyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register