TeknoDiot
     
     
     

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia tekrar mobil piyasada Android cihazlarla giriş yapmıştı ve şimdi de gözü giyilebilir teknolojide. Nokia, ilk akıllı saatini duyurdu!

Nokia yeni akıllı saatini Nokia Steel HR adıyla lanse etti. Winhings’in sahibi olan Nokia Steel HR saatini güncelleyerek akıllı saat sektörüne böylece giriş biletini alıyor. Steel HR, analog saat görünümünün aksine bir akıllı saatin yapabildiği her şeyin üstesinden gelebiliyordu. Ancak yeni ismi ile piyasada diyebiliriz. Withings Steel HR artık yeni sahibinin adıyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Nokia Steel HR adıyla duyurulan akıllı saat, ön siparişe açılmış durumda.

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

https://teknodiot.com/nokia-2nin-fiyati-cok-ucuz-4380.html

Normal bir akıllı saatin yaptıklarını rahatlıkla yapabiliyor. Nokia Steel HR, adımınızı, kalp atış hızınızı ölçebiliyor ve uyku takibi de yapabiliyor. Üzerinde yer alan küçük dijital ekranla bildirimlerinizi de size gösterebilen Steel HR, iOS 8 üstü ve Android 5.0 üstü cihazlarla kullanılabiliyor. Nokia Steel HR’ın fiyatı 189.95 Euro olarak açıklandı. Ülkemize giriş yapacak mı henüz bilinmiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #7

Buğra Noyan

Dünyanın Yapay Zekaya Sahip İlk Basketbol Oyuncusu: Robot CUE2

Buğra Noyan

Samsung İkinci Katlanabilir Telefonu Galaxy W20 Satışa Çıktı, Anıdında Tükendi!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.