Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Nokia tekrar mobil piyasada Android cihazlarla giriş yapmıştı ve şimdi de gözü giyilebilir teknolojide. Nokia, ilk akıllı saatini duyurdu!

Nokia yeni akıllı saatini Nokia Steel HR adıyla lanse etti. Winhings’in sahibi olan Nokia Steel HR saatini güncelleyerek akıllı saat sektörüne böylece giriş biletini alıyor. Steel HR, analog saat görünümünün aksine bir akıllı saatin yapabildiği her şeyin üstesinden gelebiliyordu. Ancak yeni ismi ile piyasada diyebiliriz. Withings Steel HR artık yeni sahibinin adıyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Nokia Steel HR adıyla duyurulan akıllı saat, ön siparişe açılmış durumda.

Nokia İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

https://teknodiot.com/nokia-2nin-fiyati-cok-ucuz-4380.html

Normal bir akıllı saatin yaptıklarını rahatlıkla yapabiliyor. Nokia Steel HR, adımınızı, kalp atış hızınızı ölçebiliyor ve uyku takibi de yapabiliyor. Üzerinde yer alan küçük dijital ekranla bildirimlerinizi de size gösterebilen Steel HR, iOS 8 üstü ve Android 5.0 üstü cihazlarla kullanılabiliyor. Nokia Steel HR’ın fiyatı 189.95 Euro olarak açıklandı. Ülkemize giriş yapacak mı henüz bilinmiyor.

Göz atın:   ESET'den Dev Botnete Ağır Darbe!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu