TeknoDiot.com
   
   

Nokia 9 Sızdırıldı!

Nokia 9 Sızdırıldı!

HMD Global’in beşinci telefonu olması beklenen Nokia 9’un kendini göstermesi mobil pazarın gündemine oturdu. Şimdi gelelim Nokia 9’un detaylarına.

Nokia 9′a bakılınca etkileyici bir tasarıma sahip. Nokia 9’un beklenen teknik özellikleri ise haberimizde. HMD Global’in amiral gemisi olacak olan Nokia 9 kendini göstermiş durumda. HMD Global firması Nokia 9 için uzun bir süre önce kolları sıvamıştı. Baidu’da ortaya çıkan render görüntüler Nokia 9’un kavisli bir yapıya sahip olduğunu gözler önüne seriyor. uçtan uca ekran, LED flaşlı dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera modülü ve parmak izi tarayıcısı- olmak üzere üç ana unsurla sergiliyor.

:: ASUS ZenFone 5 Erken Gelebilir!

:: Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefonu

Daha detaylı özelliklerine bakacak olursak şöyle; Nokia 9, 5.7 inç Quad HD ekran sahip. Kablosuz şarjı destekleyen Nokia 9, çift kamera modülünün Carl Zeiss lens bulunduğu biliniyor. Snapdragon 835 işlemciye sahip. 128 GB dahili depolama ve 6 GB veya 8 GB RAM’e sahip. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Galaxy Note 8′de yer alan iris tarayıcısı da Nokia 9’da yer alabilir. Nokia 9’un fiyat etiketi ise 749 euro civarında olması bekleniyor.

Nokia 9 Sızdırıldı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.