«
Nokia 8 Dayanıklılık Testinde! Akıllı Telefon Haberleri Nokia Haberleri Teknoloji Haberleri

Nokia efsanesi bu sefer Android işletim sistemli akıllı telefonlarla geri döndü. Nokia’nın şuanki amiral gemisi Nokia 8 testte!

Nokia 8 modeli HMD Global tarafından piyasaya sunuldu. Nokia bu yıl bir çok model ile piyasada yerini aldı. Ancak Nokia 8 modeli fiyatı ile dikkatleri üstüne topladı. Nokia 8 modeli oldukça cep yakan bir fiyat etiketine sahip.

Nokia 8’in 3299 TL fiyatıyla el yakan telefonlar arasına girdi. Neredeyse küçük bir servet ödenen bir akıllı telefondan bahsediyoruz. Birde uzun zamandır piyasada olmayıp ve uzun zaman sonra piyasaya sürülen bir model 3000 TL’den daha fazla bir fiyata sahip. Bakalım satışları nasıl gidecek, alacak kişiler bir kez daha düşünmeli.

:: Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı!

:: Nokia 8 Tüm Özellikleri

Yere düştüğünde kırılmayacak veya camı hemen çizilmeyecek modeller için de üreticiler, alüminyum kasa ve Corning Gorilla Glass gibi korumalara yöneliyorlar. Test olayının kralı olan JerryRigEverything YouTube kanalının yayınladığı Nokia 8 dayanıklılık konusunda nasıl çıkacak? İşte video!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *