Nokia 8 Alacaklara Müjde! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Nokia 8 Alacaklara Müjde!

Nokia 8 Alacaklara Müjde!

Nokia, yeni modelli olan Nokia 8’i alacak kullanıcılara müjdeyi verdi. Alacaklar Nokia 8’in yanında hediye olarak da akıllı saat yanında veriliyor. 

Nokia 8, İngiltere’de müşterilere ilginç bir teklifle geldi. Müşteriler cihazın gümüş ya da mavi renkli modelini ön sipariş ile satın alınca, Nokia’nın akıllı saatine ücretsiz sahip olacak.

Nokia 8 Alacaklara Müjde!

Avrupa ülkesinde satışa çıkmak üzere, ancak henüz ön sipariş vermediyseniz İngiltere’de müşterilere ilginç bir teklif var. İngiltere merkezli Carphone Warehouse, Nokia 8’i 499.99 sterlin değerinde bir satış rakamı koydu. Nokia 8, 13 Eylül 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Müşteri ön siparişten Nokia 8’i mavi ve gümüş rengini satın alınca 119.99 sterlin değerindeki Nokia akıllı saate ücretsiz sahip olacak. Buna benzer kampanyalar ülkemizde de olursa sizlere aktaracağız.

Nokia 8 Alacaklara Müjde!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


HyperX Cloud Alpha Gold Oyuncu Kulaklığı Ön Siparişte

Buğra Noyan

Windows Android’e Havalı ve Yeni Bir Özellik Kazandırıyor!

Hüseyin Ceylan

Samsung Galaxy A42, Uygun Fiyatlı 5G Telefon Modeli Olacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.