TeknoDiot.com
   
   

Nokia 8.2 Hakkında Yeni Bilgiler! Nokia 8.2 Özellikleri

Nokia 8.2 Hakkında Yeni Bilgiler! Nokia 8.2 Özellikleri

Nokia’nın nihayet pop-up selfie kamera bandagonuna hazır olduğunu gösteriyor. Nokia 8.2 modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Nokia 8.1‘in Aralık ayında açıklandığı ve şirketin halefi ile hazır olduğu hatırlatılabilir.

Nokia, yakın zamanda Tayvan’da piyasaya sürülen Nokia X71‘de bir delikli selfie kamerası sunuyor. Bilgiye inanılacak olursa, Nokia 8.2 şirketten açılan bir selfie kamerasına sahip olan ilk akıllı telefon olacak.

Nokia 8.2 Hakkında Yeni Bilgiler! Nokia 8.2 Özellikleri

Nokia 8.2 bazı özellikleri

Bu arada, Nokia 8.2‘daki selfie kamera 32 megapiksel sensör biçiminde şekillendiriyor. Kutudan Android Q ile birlikte çıkacak. Depolama seçenekleri arasında 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar dahili depolama bulunur. Rapor, Nokia 8.2’nin Ağustos ayında piyasaya sürüleceğini ve bunun Android Q’nin kararlı sürümüyle aynı olacağını gösteriyor.

Diğer raporlar, Nokia 8.2’ye Snapdragon 736 veya Snapdragon 700 serisinden diğer yonga setleri tarafından destek verileceğini önceden belirtti. Açılan kamera Nokia’nın çentiksiz bir ekran eklemesine ve daha iyi bir ekran / vücut oranı elde etmesine yardımcı olacak. Daha önceki raporlar, Nokia’nın iki 5G cihazı hazırladığını ima etti.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.