Nokia 7 Plus Yeni Bir Güncelleme Aldı - TeknoDiot.com

Nokia 7 Plus Yeni Bir Güncelleme Aldı

Abone Ol 

Nokia 7 Plus, Şubat 2018’de duyurulmuştu ve o yılın Nisan ayında satışa çıkmıştı.

Göre Nokia resmi güncellemeler izleyici henüz izleyici bunu yapmadı da, yeni bir sadece yaşamak gitti bu Eylül 2. A’nın olarak 40 yazılım güncellemelerini bir hal aldı.

Yapı numarası 00WW_4_16B’dir ve bir Bakım sürümüdür. Yani bu sadece en son güvenlik yaması değil, aynı zamanda hata düzeltmeleri ve benzerleri. Elbette bir güvenlik yaması da dahil, 1 Eylül tarihli. Yine de umutlanmayın yeni güncelleme hala Android 11’i temel alıyor.

Nokia 7 Plus, 2018 yılında Android 8.1 Oreo ile piyasaya sürüldü ve Android One programının bir parçası olarak yazılım açısından sürekli güncel hale geldi. Bu Android Pie var iken 2018 Eylül ayı sonlarında Android 10 geldi.

Ocak 2020 yılında Android 11 bakılırsa, yine de yaklaşık üç yaşındaki telefonun zaman çizgisinde ki telefona göre süreç iyi ilerlemektedir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu