TeknoDiot.com
   
     

Netflix, İkinci Türk Dizisini Beren Saat İle Çekecek!

Netflix, İkinci Türk Dizisini Beren Saat İle Çekecek! Sinema Haberleri

Dünyanın bağımsız popüler film ve dizi platformu Netflix son zamanlarda Türkiye izleyenlerine mutlu haberler veriyor. Çağatay Ulusoy’un ardından Beren Saat’de Netflix’de yerini aldı.

Uzun süredir ekranlarda yer almamayı tercih eden Saat, Netflix imzalı yeni bir dizinin başrolünde yer alacak. Netflix’in ikinci Türk dizisinde yer alacak. Çağatay Ulusoy’dan sonra Netflix’in ikinci sürprizinde Beren Saat oldu. Netflix Türkiye’nin bugün sosyal medya hesaplarında “Hoş Geldin” şeklinde bir paylaşımı dikkatleri üzerine çekti.

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olması sevenlerini sevindirdi.

[sp-related style=”dark” id=”31985″]

Netflix, İkinci Türk Dizisini Beren Saat İle Çekecek! Sinema Haberleri

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor ve kadın başrollerini artırmaya devam eden Netflix sonunda duyuruyu yaptı.

[sp-related style=”dark” id=”32476″]

Yeni dizi hakkında henüz hiçbir şey belli değil. Sadece Beren Saat’in başrolde yer alacağı duyuruldu. İlerleyen dönemlerde yeni Türk dizisi hakkında detaylar gelecektir. Sıra Beren Saat’e geldi ve ikinci Türk Netflix dizisi için kollar sıvandı. Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Anlıyor musunuz? Gözlerimizin önünde @berenn_saat ile ikinci Netflix orijinal dizisi çekilecek! ?❤️

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.