«
  1. Ana sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Netflix, İkinci Türk Dizisini Beren Saat İle Çekecek!

Netflix, İkinci Türk Dizisini Beren Saat İle Çekecek!

netflix beren saat

Dünyanın bağımsız popüler film ve dizi platformu Netflix son zamanlarda Türkiye izleyenlerine mutlu haberler veriyor. Çağatay Ulusoy’un ardından Beren Saat’de Netflix’de yerini aldı.

Uzun süredir ekranlarda yer almamayı tercih eden Saat, Netflix imzalı yeni bir dizinin başrolünde yer alacak. Netflix’in ikinci Türk dizisinde yer alacak. Çağatay Ulusoy’dan sonra Netflix’in ikinci sürprizinde Beren Saat oldu. Netflix Türkiye’nin bugün sosyal medya hesaplarında “Hoş Geldin” şeklinde bir paylaşımı dikkatleri üzerine çekti.

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olması sevenlerini sevindirdi.

  • Netflix’ten Fatih Sultan Mehmet Hikayeli Dizi Geliyor!

netflix beren saat

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor ve kadın başrollerini artırmaya devam eden Netflix sonunda duyuruyu yaptı.

  • Netflix’in İlk Türk Dizisi The Protector’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Yeni dizi hakkında henüz hiçbir şey belli değil. Sadece Beren Saat’in başrolde yer alacağı duyuruldu. İlerleyen dönemlerde yeni Türk dizisi hakkında detaylar gelecektir. Sıra Beren Saat’e geldi ve ikinci Türk Netflix dizisi için kollar sıvandı. Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Anlıyor musunuz? Gözlerimizin önünde @berenn_saat ile ikinci Netflix orijinal dizisi çekilecek! ?❤️

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *