Netflix Eylül 2018

Netflix’te Eylül Ayında Göreceğimiz Muhteşem İçerikler

Abone Ol 

Netflix’te bu ay izlayebileceklerini derledik. Bu derleme sonucunda televizyon kavramının yerini günden güne alan ve ona hak ettiğini gösteren Netflix Eseri.

Dünyanın en çok bomba serilerinin sergilendiği Netflix, bu ay izleyicileriyle birleştireceği serilerini paylaştı. Bomba film serileri bizleri bekliyor.

İşte bu ayın bombası Netflix’in yapımları:

Netflix'te Eylül Ayında Göreceğimiz Muhteşem İçerikler

:: Diziler

The Good Cop (21/9/2018)​

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Warren Brown’ın canlandırdığı dürüst bir polis olan Luther’de, Tony Danza Tony Jr.’da büyük bir tuzak kurulur. Novice Polisi emeklisi memur olan Tony Sr. bir çok tavsiye alır ve bu tavsiyeleri uygular.

Sisters​ (1/9/2018)​

Ana karakterimiz Julia babasının ölüm döşeğindeki bir itirafıyla 100’den fazla erkek ve kız kardeşi olduğunu öğrenir.

Maniac (21/9/2018​)

Maniac, 80’li yıllarda izlediğimiz korku filmlerinden farklı, akıl ilaç ve gerçek gibi konuları işliyor. Başrolünde Emma Stone ve Jonah Hill’in oynadığı, kendilerini olası bir ilaç deneyinde bulmalarını izleyeceğiz.

La catedral del mar​ (1/9/2018)

Barselona, ​​şehir hayatı köylüler ve yerliler arasındaki ilişkiler dizisi halklar cinsiyet sınıfları; Farklı bir tarih isteyen ve Orta Çağ’a zaman yolculuğu yapmak isteyen herkes tarafından oldukça beğenilecek.

Filmler

The 3rd Eye (28/9/2018)​

İki kız kardeş, ebeveynlerinin ölümünden sonra kardeşlerden birinin karanlık bir varlığı görebildiği eski evlerine geri dönerler.

On My Skin (12/9/2018)​

Uyuşturucu suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan yozlaşmış hukukunun pençesilerine düşer.

Sierra Burgess Is A Loser (7/9/2018)​

Klasik bir lise hikayesi olan filmde, Stranger Things’den tanıdığınız bu filmde başrol oynayan Shannon Purse henüz lisede olan aşık olduğu çocuğu elde etme umuduyla daha popüler olan bir kızla iş birliği yapıyor.

The Most Assassinated Woman in the World (7/9/2018)​

Gerilim ve gizemseverlerin hoşuna gidecek filmde 1930’ların Paris’inde geçmekte. Grand Guignol Tiyatrosu’ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli ve bir o denli da acayip bir sapıkla bununla birlikte hayaletlerle savaşır.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 17 Mayıs 2019

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu