TeknoDiot
     
     
     

Netflix’te Eylül Ayında Göreceğimiz Muhteşem İçerikler

Netflix'te Eylül Ayında Göreceğimiz Muhteşem İçerikler

Netflix’te bu ay izlayebileceklerini derledik. Bu derleme sonucunda televizyon kavramının yerini günden güne alan ve ona hak ettiğini gösteren Netflix Eseri.

Dünyanın en çok bomba serilerinin sergilendiği Netflix, bu ay izleyicileriyle birleştireceği serilerini paylaştı. Bomba film serileri bizleri bekliyor.

İşte bu ayın bombası Netflix’in yapımları:

Netflix'te Eylül Ayında Göreceğimiz Muhteşem İçerikler

:: Diziler

The Good Cop (21/9/2018)​

Warren Brown’ın canlandırdığı dürüst bir polis olan Luther’de, Tony Danza Tony Jr.’da büyük bir tuzak kurulur. Novice Polisi emeklisi memur olan Tony Sr. bir çok tavsiye alır ve bu tavsiyeleri uygular.

Sisters​ (1/9/2018)​

Ana karakterimiz Julia babasının ölüm döşeğindeki bir itirafıyla 100’den fazla erkek ve kız kardeşi olduğunu öğrenir.

Maniac (21/9/2018​)

Maniac, 80’li yıllarda izlediğimiz korku filmlerinden farklı, akıl ilaç ve gerçek gibi konuları işliyor. Başrolünde Emma Stone ve Jonah Hill’in oynadığı, kendilerini olası bir ilaç deneyinde bulmalarını izleyeceğiz.

La catedral del mar​ (1/9/2018)

Barselona, ​​şehir hayatı köylüler ve yerliler arasındaki ilişkiler dizisi halklar cinsiyet sınıfları; Farklı bir tarih isteyen ve Orta Çağ’a zaman yolculuğu yapmak isteyen herkes tarafından oldukça beğenilecek.

Filmler

The 3rd Eye (28/9/2018)​

İki kız kardeş, ebeveynlerinin ölümünden sonra kardeşlerden birinin karanlık bir varlığı görebildiği eski evlerine geri dönerler.

On My Skin (12/9/2018)​

Uyuşturucu suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan yozlaşmış hukukunun pençesilerine düşer.

Sierra Burgess Is A Loser (7/9/2018)​

Klasik bir lise hikayesi olan filmde, Stranger Things’den tanıdığınız bu filmde başrol oynayan Shannon Purse henüz lisede olan aşık olduğu çocuğu elde etme umuduyla daha popüler olan bir kızla iş birliği yapıyor.

The Most Assassinated Woman in the World (7/9/2018)​

Gerilim ve gizemseverlerin hoşuna gidecek filmde 1930’ların Paris’inde geçmekte. Grand Guignol Tiyatrosu’ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli ve bir o denli da acayip bir sapıkla bununla birlikte hayaletlerle savaşır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


La Casa De Papel 3. Sezon’dan İlk Video Paylaşıldı

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (21 Şubat 2020)

Hüseyin Ceylan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (13 Eylül 2019)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.