TeknoDiot
     
     
     

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

NBA oyunları her zaman sevilen ve oynanan oyunlardır. Efsani NBA Jam’i geri geliyor olabilir. NBA Jam yeniden yapılıyor olabilir.

Yıllardır en sevilen basketbol oyunlarından olan NBA Jam konsollara geri dönüyor. 1993 yılında Arcade, Super NES, Genesis, Game Boy, Game Gear ve Sega CD  için piyasaya sürülen NBA Jam çok sevildi ve beğenilmişti. NBA Jam serisi olarak, 2003’ten sonra asla yeni bir oyun çıkmadı.

Yeni PUBG Xbox One Güncellemesi

EA oyunlarından popüler seslendirmen olan Tim Kitzrow EA ile bir anlaşma yapmak üzere olduklarını ve bunun çok yakında kesinleşeceğini açıkladı ancak hangi oyunla ilgili olduğunu söylemekten kaçındı ama herkes bu oyunun NBA Jam olduğunda hem fikir. NBA Jam geri geliyor. NBA 2K serisi ile birlikte bir çok basketbol sever NBA Jam’ı da beklemekte. Ancak henüz EA cephesinden malesef resmi bir açıklama yok.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

Buğra Noyan

Microsoft 365 Uygulamaları Artık Daha Akıllı

Buğra Noyan

Sadelik ve Performans Bir Arada: XPG INFAREX M20 Oyuncu Faresi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.