NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

Abone Ol 

NBA oyunları her zaman sevilen ve oynanan oyunlardır. Efsani NBA Jam’i geri geliyor olabilir. NBA Jam yeniden yapılıyor olabilir.

Yıllardır en sevilen basketbol oyunlarından olan NBA Jam konsollara geri dönüyor. 1993 yılında Arcade, Super NES, Genesis, Game Boy, Game Gear ve Sega CD  için piyasaya sürülen NBA Jam çok sevildi ve beğenilmişti. NBA Jam serisi olarak, 2003’ten sonra asla yeni bir oyun çıkmadı.

Yeni PUBG Xbox One Güncellemesi

EA oyunlarından popüler seslendirmen olan Tim Kitzrow EA ile bir anlaşma yapmak üzere olduklarını ve bunun çok yakında kesinleşeceğini açıkladı ancak hangi oyunla ilgili olduğunu söylemekten kaçındı ama herkes bu oyunun NBA Jam olduğunda hem fikir. NBA Jam geri geliyor. NBA 2K serisi ile birlikte bir çok basketbol sever NBA Jam’ı da beklemekte. Ancak henüz EA cephesinden malesef resmi bir açıklama yok.

Göz atın:   GitHub Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu