arama

Narcos’un Oyunu Yolda!

Netflix orjinal dizilerinden bir tanesi olan Narcos'un video oyunu duyuruldu. Narcos, dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanırken şimdi de video oyunu olacağı açıklandı.
Narcos’un Oyunu Duyuruldu!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Netflix orjinal dizilerinden bir tanesi olan Narcos’un video oyunu duyuruldu. Narcos, dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanırken şimdi de video oyunu olacağı açıklandı.

Netflix’in başarılı yapımlarından biri olan Narcos’un video oyunu, Curve Digital tarafından hazırlanacak. Oyun hakkında ilk açıklanan bilgilere göre yapım, televizyon dizisi ile paralel bir yapıya sahip olacak. Hikaye konusunda Curve Digital bu sayede hem dizinin izleyicilerini hem de oyunseverleri memnun etmeyi planlıyor. Curve Digital, hikaye konusuna oldukça önemseyen bir şirket olduğunun altını çizelim.

Hangi Platformlara Gelecek?

Narcos’un Oyunu Duyuruldu!

Narcos’un video oyunu, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2019 yılında satışa sunulacak. En önemli konuyu az kalsın unutuyorduk. Oyunun Narcos’un şimdiye kadar yayımlanmış olan ilk üç sezonunun hikayesini de kapsayacağını da hatırlatalım.

Oyunun hikayesinde tarihin en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar’ı da olacağının altını çizelim. Narcos’un video oyunu hakkında detaylar şuanlık bu kadar. Narcos’un video oyununun ilk tanıtım videolarını Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek olan E3 2018 oyun fuarında görebiliriz.  

TeknoDiot'u Facebook'tan Takip Edin!