Narcos’un Oyunu Duyuruldu!

Narcos’un Oyunu Yolda!

Abone Ol 

Netflix orjinal dizilerinden bir tanesi olan Narcos’un video oyunu duyuruldu. Narcos, dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanırken şimdi de video oyunu olacağı açıklandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Netflix’in başarılı yapımlarından biri olan Narcos’un video oyunu, Curve Digital tarafından hazırlanacak. Oyun hakkında ilk açıklanan bilgilere göre yapım, televizyon dizisi ile paralel bir yapıya sahip olacak. Hikaye konusunda Curve Digital bu sayede hem dizinin izleyicilerini hem de oyunseverleri memnun etmeyi planlıyor. Curve Digital, hikaye konusuna oldukça önemseyen bir şirket olduğunun altını çizelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”13412″]

Hangi Platformlara Gelecek?

Narcos’un Oyunu Yolda!

Narcos’un video oyunu, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2019 yılında satışa sunulacak. En önemli konuyu az kalsın unutuyorduk. Oyunun Narcos’un şimdiye kadar yayımlanmış olan ilk üç sezonunun hikayesini de kapsayacağını da hatırlatalım.

Oyunun hikayesinde tarihin en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar’ı da olacağının altını çizelim. Narcos’un video oyunu hakkında detaylar şuanlık bu kadar. Narcos’un video oyununun ilk tanıtım videolarını Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek olan E3 2018 oyun fuarında görebiliriz.  

Göz atın:   PUBG 11 Temmuz Güncelleme Notları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu