«
Narcos’un Oyunu Yolda! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Sinema Haberleri Xbox Haberleri

Netflix orjinal dizilerinden bir tanesi olan Narcos’un video oyunu duyuruldu. Narcos, dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanırken şimdi de video oyunu olacağı açıklandı.

Netflix’in başarılı yapımlarından biri olan Narcos’un video oyunu, Curve Digital tarafından hazırlanacak. Oyun hakkında ilk açıklanan bilgilere göre yapım, televizyon dizisi ile paralel bir yapıya sahip olacak. Hikaye konusunda Curve Digital bu sayede hem dizinin izleyicilerini hem de oyunseverleri memnun etmeyi planlıyor. Curve Digital, hikaye konusuna oldukça önemseyen bir şirket olduğunun altını çizelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”13412″]

Hangi Platformlara Gelecek?

Narcos’un Oyunu Yolda! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Sinema Haberleri Xbox Haberleri

Narcos’un video oyunu, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2019 yılında satışa sunulacak. En önemli konuyu az kalsın unutuyorduk. Oyunun Narcos’un şimdiye kadar yayımlanmış olan ilk üç sezonunun hikayesini de kapsayacağını da hatırlatalım.

Oyunun hikayesinde tarihin en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar’ı da olacağının altını çizelim. Narcos’un video oyunu hakkında detaylar şuanlık bu kadar. Narcos’un video oyununun ilk tanıtım videolarını Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek olan E3 2018 oyun fuarında görebiliriz.  


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *