TeknoDiot
     
     
     

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan n11.com, dün yaptığı 11.11 indirimleri kapsamında bir rekora imza attı.

Doğuş grubunun bir parçası olan n11.com, dün bütün dünyada yurt dışında özellikle indirim yağmuru vardı. Ülkemizde de sadece n11.com 11.11 indirimlerine gitti ve Türkiye’nin Günlük
e-ticaret rekorunu kırdı!

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

“Teşekkürler Türkiye”

n11.com üzerinde 11.11 indirimleri sonrası n11.com Türkiye’nin Günlük e-ticaret rekorunu kırdı! Teşekkürler Türkiye Birlikte inandık, birlikte başardık! 11.11 günü, Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce iş ortağımız, milyonlarca ürünü platformumuz üzerinden müşterilerimizle buluşturdu. Türk e-ticaret tarihinde yeni rekorlara imza atarken  hep beraber Türk ekonomisine de katkıda bulunduk.

Türkiye’nin e-ticaret omurgasını oluşturma yönündeki çalışmalarımız sürerken birlikte büyüyoruz, büyümeye devam edeceğiz. İnancınız, güveniniz ve desteğiniz için teşekkürler Türkiye! diyerek müşterilerine yayınladı. n11, dün bir rekora imza attı ve Toplam hizmet hacmi 140.000.000 TL Devlete sağladığı KDV geliri 22.000.000 TL olarak yayınlandı diğer satılan ürünlerin toplamı gibi detaylar hemen aşağıda yer alıyor. Eğer n11.com’un bu özel indirimde ofisini de görmek isterseniz tıklayın.

https://teknodiot.com/iste-en-iyi-5-android-telefon-5710.html

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Speedtest Uygulamasına Merakla Beklenen Bir Özellik Getirildi!

Yusuf Karcılar

Oppo Find X2, Türkiye’de Satışta! İşte Fiyatı

Buğra Noyan

BiP ile Mesaj Gönderir Gibi Para Gönderme Devri Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.