n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı! - TeknoDiot.com

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

Abone Ol 

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan n11.com, dün yaptığı 11.11 indirimleri kapsamında bir rekora imza attı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Doğuş grubunun bir parçası olan n11.com, dün bütün dünyada yurt dışında özellikle indirim yağmuru vardı. Ülkemizde de sadece n11.com 11.11 indirimlerine gitti ve Türkiye’nin Günlük
e-ticaret rekorunu kırdı!

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

“Teşekkürler Türkiye”

n11.com üzerinde 11.11 indirimleri sonrası n11.com Türkiye’nin Günlük e-ticaret rekorunu kırdı! Teşekkürler Türkiye Birlikte inandık, birlikte başardık! 11.11 günü, Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce iş ortağımız, milyonlarca ürünü platformumuz üzerinden müşterilerimizle buluşturdu. Türk e-ticaret tarihinde yeni rekorlara imza atarken  hep beraber Türk ekonomisine de katkıda bulunduk.

Türkiye’nin e-ticaret omurgasını oluşturma yönündeki çalışmalarımız sürerken birlikte büyüyoruz, büyümeye devam edeceğiz. İnancınız, güveniniz ve desteğiniz için teşekkürler Türkiye! diyerek müşterilerine yayınladı. n11, dün bir rekora imza attı ve Toplam hizmet hacmi 140.000.000 TL Devlete sağladığı KDV geliri 22.000.000 TL olarak yayınlandı diğer satılan ürünlerin toplamı gibi detaylar hemen aşağıda yer alıyor. Eğer n11.com’un bu özel indirimde ofisini de görmek isterseniz tıklayın.

https://teknodiot.com/iste-en-iyi-5-android-telefon-5710.html

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

Göz atın:   Dünyada İlk: 3D Yazıcı İle Bir Tekne Üretildi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL