TeknoDiot
   
   

MWC 2019’da 18.000 mAh Batarya Kapasiteli Telefon Tanıtıldı!

MWC 2019'da 18.000 mAh Batarya Kapasiteli Telefon Tanıtıldı!

MWC 2019’un işlerin garip hale geldiği, bir şov olacağını söylenmişti ancak bir şirketin 18.000mAh batarya ile bir telefon yapacak kadar heyecan verici olmasını beklenmiyordu.

Energizer Power Max P18K Pop isimli telefon, batarya kapasitesi ile dikkatleri çekmeyi başardı. Avenir Telecom isimli şirkete ait olan Energizer, bugüne kadar çok farklı telefon modelleri ortaya çıkarmıştı.Bu telefonun bataryası muazzam ve teknik olarak da iyi mi?  Bu oranların epik bir bataryası uzun süre daha iyiydi ve Avenir, bir haftalık veya iki tam gün, 48 saatlik sürekli video oynatma gibi dev özelliklere ev sahipliği yapacak.

18,000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olan Power Max P18K Pop hakkında açıklamalarda bulunan Avenir, telefonun 1 hafta boyunca şarja ihtiyaç olmadan normal kullanımı kaldırabildiği, 48 saat boyunca ise durmaksızın video oynatabildiği aktarıldı. Telefonun basit uygulamaları çalıştırarak, bir haftadan uzun süre şarja ihtiyaç duymayacağı da söylenenler arasında yerini aldı.

6.2 inç büyüklüğünde LCD ekranı bulunan Power Max P18K Pop, Android Pie 9 kullanıyor. 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunan modelin en kötü yanı ise telefonun bataryasını tamamen doldurmanın 8 saatten uzun sürmes Energizer Power Max P18K Pop yaz aylarında piyasaya sürülüyor, bu noktada dünyanın en büyük pili olan telefon olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.