MWC 2018'de Tanıtılması Beklenen 7 Telefon

MWC 2018’de Tanıtılması Beklenen 7 Telefon

MWC 2018’e çok az bir zaman kaldı ve 26 Şubat tarihinde İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresine birçok akıllı telefon üreticisi katılım sağlayacaklar. Peki hangi akıllı telefonlar MWC 2018 kapsamında tanıtılacak.

MWC 2018 kapsamında birçok akıllı telefon üreticisinin katılımı olacak ve birden ortam şenlik dolacak. Samsung, LG, Huawei, Sony ve Nokia gibi büyük akıllı telefon üretici firmalar yerlerini alacaklar. Birçok akıllı telefon tanıtılacak ama en önemli tanıtılacak olan 7 akıllı telefon belli oldu.

Samsung tarafında zaten sızıntılar ardı ardını kesmedi, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini görücüye çıkaracak. Ayrıca Huawei ise P20 ve P20 Plus modellerini tanıtacak. MWC 2018 kapsamında tanıtılacak olan 7 akıllı telefonun tam listesi hemen aşağıdadır;

MWC 2018'de Tanıtılması Beklenen 7 Telefon

:: Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

[ilgiliicerik icerik_id=”11880″]

MWC 2018 resmi olarak kapılarını 26 Şubat tarihinde açacak ancak Samsung 1 gün önce yani 25 Şubat tarihinde yeni amiral gemilerini tanıtacak. En dikkat çeken özellikleri ise Exynos 9810 ve Qualcomm’un en yeni işlemcisi olan Snapdragon 845 işlemcilerinden gücünü alacak.


:: Huawei P20 ve P20 Plus

Bu model hakkında birçok sızıntı yayınlandı ve P20 Plus modelinde 3 kamera olacak şeklinde de sızıntılar oldu. Henüz tam bir resmiyet kazanmış değil. Henüz resmi olarak fuara yetişip yetişmeyeceği kesinleşmese de, bu iki model çok merak ediliyor. Özellikler arka tarafta yer alacak ve toplamda 40 Megapiksel çözünürlük sunacak olan 3 kamera olması ayrıca diğer cihazlardan farklı yapmakta.


:: LG G7

[ilgiliicerik icerik_id=”9952″]

LG G7, Snapdragon 845 işlemci, arka kısımda çift kamera ve 18:9 ekran görüntü oranına sahip olacak cihazlardan biri. Tasarım anlamında kullanıcılarını memnun edecektir.


:: Sony Xperia XZ2

Sony’nin de bir yeni cihazı Xperia XZ ailesinden geliyor. XZ ailesine yeni bir üye daha katacak olan Sony’nin bu cihazında da Bu model, yenilenmiş tasarım, Snapdragon 845 işlemcisi gibi yeniliklere ek olarak, arka kısımda barındıracağı çift kamera gibi yeniliklerle dikkat çekecek gibi görünüyor.

Göz atın:   Samsung Hızla Android güncelleme Lideri Oluyor

:: Nokia 9

[ilgiliicerik icerik_id=”8142″]

2017 yılını güzelce geçiren Nokia durmak bilmiyor ve üst segmentli Nokia 9 modeli ile MWC 2018’de olacak gibi duruyor. Diğer amiral gemileri gibi Snapdragon 845 işlemcisine sahip olacak. Nokia’nın bu modeli kamera konusunda da oldukça iyi seviyede tutacağı kesin. Bu modelin bir diğer yeniliği 18:9 görüntü oranı olacak.

 

*Bu modeller tanıtılması beklenen cihazlardır.

 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu