TeknoDiot
     
     
     

MWC 2018’de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

MWC 2018'de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

MWC 2018 için artık geri sayım başladı. Mobil Dünya Kongresi (MWC) 26 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında İspanya Barselona’da gerçekleşmesi planlanıyor.

Geçmiş günlerde CES 2018’i geride bıraktık. CES’den farklı olarak MWC, kendi kendine giden otomobillerden, kablosuz özellikli ekmek kızartıcılarına kadar mobil teknolojiye odaklı bir etkinliktir. Sadece mobil teknolojilerinin tanıtıldığı ve görücüye çıktığı bir etkinliktir.

MWC 2018’de hangi ürünler yer alacak kesin olarak bilinmiyor ancak, neler görebileceğimize dair söylentier ve sızıntılar bulunuyor. Samsung’dan LG’den Motorola’ya bir çok akıllı telefon üreticisi yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Bu sene MWC 2018’de Samsung cephesinden yeni akıllı telefonu amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini tanıtması beklentiler arasında. MWC 2018 etkinliğinde tanıtılması beklenen en iyi akıllı telefonlar hemen aşağıdaki listededir.

MWC 2018’de Tanıtılması Beklenen Akıllı Telefonlar

*Görseller temsilidir.

MIUI 9 Güncellemesini Alacak Xiaomi Telefonlar Belli Oldu

:: Samsung Galaxy S9 / Galaxy S9 Plus

MWC 2018'de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


4 GB RAM’li Vivo iQOO Neo Modeli TENAA’da Görüldü!

Buğra Noyan

Samsung’un Hayatı Kaçırma Reklam Filmi Yayınlandı

Uğur Aydemir

Yeni Predator Helios 300 Şık Tasarımı Güçlü Performansla Buluşturuyor!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.