MWC 2018'de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

MWC 2018’de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

MWC 2018 için artık geri sayım başladı. Mobil Dünya Kongresi (MWC) 26 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasında İspanya Barselona’da gerçekleşmesi planlanıyor.

Geçmiş günlerde CES 2018’i geride bıraktık. CES’den farklı olarak MWC, kendi kendine giden otomobillerden, kablosuz özellikli ekmek kızartıcılarına kadar mobil teknolojiye odaklı bir etkinliktir. Sadece mobil teknolojilerinin tanıtıldığı ve görücüye çıktığı bir etkinliktir.

MWC 2018’de hangi ürünler yer alacak kesin olarak bilinmiyor ancak, neler görebileceğimize dair söylentier ve sızıntılar bulunuyor. Samsung’dan LG’den Motorola’ya bir çok akıllı telefon üreticisi yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Bu sene MWC 2018’de Samsung cephesinden yeni akıllı telefonu amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini tanıtması beklentiler arasında. MWC 2018 etkinliğinde tanıtılması beklenen en iyi akıllı telefonlar hemen aşağıdaki listededir.

MWC 2018’de Tanıtılması Beklenen Akıllı Telefonlar

*Görseller temsilidir.

MIUI 9 Güncellemesini Alacak Xiaomi Telefonlar Belli Oldu

:: Samsung Galaxy S9 / Galaxy S9 Plus

MWC 2018'de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

Göz atın:   Uygun Fiyatlı Apple Watch SE Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı
1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu