Müjde! Hafta Sonuna Özel Tam 9 Oyun Ücretsiz!

Humble Bundle’ı artık bilmeyen kalmamıştır. Oyunculara bir güzellik yapıyor ve bu hafta sonu için aylık ödeme sistemindeki 9 oyunu ücretsiz olarak herkese sunuyor!

Humble Bundle genellikle zaman zaman ücretsiz oyunları oyuncular ile buluşturuyor. TeknoDiot olarak özellikle Humble Bundle oyunlarına önem veriyoruz yeni kampanyaları sizlere ulaştırıyoruz. Tekrar yepyeni bir kampanya sizlerle. Alan Wake’s American Nightmare ve Limbo gibi başarılı yapımları olduğu listedeki oyunlar oldukça önemli.

[sp-related style=”dark” id=”29755″]

Humble Bundle’da ücretsiz oyunları edinmek çok kolay, zaten bizi önceden takip ediyorsanız mutlaka Humble Bundle hesabı açmışsınızdır. Humble Bundle’da üye olmak ya da önceden açtığınız hesabınız ile giriş yapmak. Ardından bu 9 oyunları indirebilirsiniz. 9 oyun diyoruz demesine ancak hangi oyunlar ücretsiz sunuluyor?

Müjde! Hafta Sonuna Özel Tam 9 Oyun Ücretsiz!

Alan Wake’s American Nightmare, Limbo, Uurnog, Fortune 499, Tiny Echo, Cat Girl Without Salad: Amuse-Bouche, Arawkanoid, Thor.n, Crescent Bay olarak oldukça dolu bir ücretsiz paket sunuyor. Lafı fazla uzatmayalım sizleri 9 oyun ile baş başa bırakalım. Bu 9 oyunu ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız Humble Bundle‘ın sayfasına gidebilirsiniz.

 

Göz atın:   Black Desert Evreni'nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Kayıt Başladı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu