TeknoDiot
     
     
     

Muhteşem Nokia 10 Tasarımı

Muhteşem Nokia 10 Tasarımı

HMD Global bünyesinde bulunan Nokia 10 tasarımı oldukça büyüleyici. Tamamen bir sim siyah renge sahip olan Nokia 10 tasarımı sizlerle.

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Muhteşem Nokia 10 Tasarımı

Nokia tekrar mobil pazara sağlam bir dönüş yaptı. Nokia akıllı telefonlar ile piyasada yerini tekrar aldı. HMD Global’in, penta-lens kamera modülü ile gelebilecek bir Nokia telefonu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Nokia 10 henüz net değil ancak tasarımlar yapılmaya başlanmış durumda. Render tasarımlarını oluşturan Concept Creator, şık tasarım ve penta lens kamera sistemini gösteren  Nokia 10 akıllı telefon için de bir konsept model tasarladı. Sim siyah rengi ile de çok klas durduğunu söylemek lazım. Nokia 10’un 18:9’luk bir ekranla geleceği tahmin ediliyor.

Nokia 10‘un henüz hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor ancak tahminlere göre bu yılın en iyi işlemcisi olan Snapdragon 845 ile gelecek gibi duruyor. Nokia 10’un bu yılın ağustos ayında piyasaya sürüleceği dedikodular arasında.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Rekabet Kurumu’ndan Google’a Rekor Ceza!

Buğra Noyan

Ocak Ayında Netflix’te Neler Var?

Yusuf Karcılar

Oppo, Hindistan’da Akıllı Telefon Üretimine Devam Ediyor

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 31 Ocak 2018 at 23:57

Yeni bir rakip, iyi tasarım.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.