Muhteşem Nokia 10 Tasarımı

HMD Global bünyesinde bulunan Nokia 10 tasarımı oldukça büyüleyici. Tamamen bir sim siyah renge sahip olan Nokia 10 tasarımı sizlerle.

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Muhteşem Nokia 10 Tasarımı

Nokia tekrar mobil pazara sağlam bir dönüş yaptı. Nokia akıllı telefonlar ile piyasada yerini tekrar aldı. HMD Global’in, penta-lens kamera modülü ile gelebilecek bir Nokia telefonu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Nokia 10 henüz net değil ancak tasarımlar yapılmaya başlanmış durumda. Render tasarımlarını oluşturan Concept Creator, şık tasarım ve penta lens kamera sistemini gösteren  Nokia 10 akıllı telefon için de bir konsept model tasarladı. Sim siyah rengi ile de çok klas durduğunu söylemek lazım. Nokia 10’un 18:9’luk bir ekranla geleceği tahmin ediliyor.

Nokia 10‘un henüz hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor ancak tahminlere göre bu yılın en iyi işlemcisi olan Snapdragon 845 ile gelecek gibi duruyor. Nokia 10’un bu yılın ağustos ayında piyasaya sürüleceği dedikodular arasında.

Göz atın:   Nokia X71'in Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu