Muhteşem Tasarımlı Nokia 9 Kendini Gösterdi

Dört kameralı Nokia 9’un en net hali internette sızdırıldı. Muhteşem tasarımlı Nokia 9’u sonunda en net şekilde gördük.

Nokia markası bir zamanlar mazide kaldı dedirtiyordu bize. Ancak 2017 yılında çok iyi bir giriş yapan Nokia markası adeta küllerinden doğdu diyebiliriz. Nokia’nın yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi Nokia 9 modeli sızdırıldı. Hem önde 2 kamera hemde arkada 2 kamera olacak şekilde toplam 4 kameraya sahip olacak.

Nokia 9 Sağlam Adımlarla Geliyor!

Muhteşem Tasarımlı Nokia 9 Kendini Gösterdi

HMD Global şirketinin bir markası olan Nokia, HMD Global ile daha da büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Nokia 9 ile ilgili sık sık söylentiler ve sızıntıların haberlerin sizlere aktarıyoruz. Nokia 9’un sızdırılan görseli Çin’in en popüler sosyal medya sitesi Weibo üzerinden yayınlandı. Son zamanlarda popüler olan 18:9 ekran oranı yani çerçevesiz yapıya sahip akıllı telefonlar popüler. Nokia 9‘un yeni Nokia 8 2018 ile birlikte duyurulacağı tahmin ediliyor.

https://teknodiot.com/nokia-9-tekrar-sizdi-6633.html

Galaxy Note, iPhone X, Huawei Mate 10 Pro, LG G6 gibi bir çok akıllı telefon çerçevesiz ekran yapısıyla tanıtılmıştı. Üst segmentli akıllı telefonlarda bu durum artık normal oldu. Nokia’nın da amiral gemisi Nokia 9 modelinde de çerçevesiz tasarımı tercih edeceğini görüyoruz. Çift selfie kameralar belki de telefona ilişkin en büyük sürprizdir çünkü daha fazla üretici çift ön kamerayı çok fazla tercih etmiyor ve genelde bir tane kullandıklarını görüyoruz.

https://teknodiot.com/nokia-9un-yeni-videosu-yayinlandi-4053.html

Göz atın:   Microsoft Flight Simulator'a Yeni Yerler Eklendi!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu