Motorola,13 Kasım’daki Katlanabilir RAZR 2019’un Tanıtımını Yaptı! - TeknoDiot.com

Motorola,13 Kasım’daki Katlanabilir RAZR 2019’un Tanıtımını Yaptı!

Abone Ol 

Uzun zamandır katlanabilir bir ekrana sahip olan Motorola RAZR 2019’u duyuyoruz ve telefonun 13 Kasım’da açıklanacağı anlaşılıyor.

Motorola, 13 Kasım’da Los Angeles şehir merkezinde yapılacak bir etkinliğe davet etmek üzere medyaya davetiye göndermeye başladı. Lenovo bağlı kuruluşu tarafından gönderilen davet, eski RAZR menteşesini ve ardından katlanabilir RAZR menteşesinin ne olabileceğini gösteren bir GIF içermektedir.

Davet, aynı zamanda “Döneceksin” ibaresini de içeriyor ve 13 Kasım etkinliğinin “yeniden keşfedilen bir simgenin büyük olasılıkla beklenen bir açılımını” içereceğini söylüyor.

Motorola, katlanabilir RAZR hakkında henüz pek bir şey söylemedi, ancak sızıntı yapanlardan telefonun nasıl görüneceği hakkında bir fikrimiz var.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Motorola,13 Kasım’daki Katlanabilir RAZR 2019’un Tanıtımını Yaptı!

RAZR 2019 iki göstergeyle gelecek ve dümende bir Snapdragon 710 SoC olduğu söyleniyor. 4GB / 64GB ve 6GB / 128GB depolama hafızları sunulacak ve 2.730 mAh pil ile kullanıcıların karşısına çıkacaktır.

Söylentiye göre RAZR 2019 1.500 dolara mal olacak. Özellikleri, fiyatı ve bulunabilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için 13 Kasım’a kadar beklememiz gerekecek.

Göz atın:   Apple'dan Bildirim Işığı İçin Patent Başvurusu Yapıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu