Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım! - TeknoDiot.com

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Abone Ol 

Lenovo akıllı telefon endüstrisinde katlanılabilir bir telefon için çalışan şirketlerden biridir. Örneğin, Çinli üretici 2020’den önce Motorola Razr katlanabilir telefonunu tanıtacak. Bu muhtemelen şu ana kadarki en ucuz katlanılabilir telefon olacak (Royole Flexpai hariç).

Geçmişte, şirket zaten birkaç prototip kaydetti ve bu yıl nisan ayında, LetsGoDigital kapaklı bir tasarıma sahip Lenovo katlanabilir bir akıllı telefon için önemli bir patent rapor etmeyi başardı. Bu sefer daha hızlı gerçekleşmesi muhtemel daha basit bir tasarıma sahibiz.

MOTOROLA RAZR 2020’nin En Son Detayları!

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Motorola aynı zamanda esnek teknolojiye de yönelmeye karar verdi fakat katlanabilir mobil modelinin diğer markalarda gördüğümüzle hiçbir ilgisi yok. Samsung, Xiaomi ve Huawei tablet şeklinde bir dağıtım yapmayı seçerken, Lenovo’nun elindeki şirket tamamen zıt bir estetik sergiliyor. Motorola Razr, orijinal modelin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Tipik menteşeyi esnek ekranla değiştirerek.

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

LetsGoDigital, dünyaya en yenilikçi markalardan biri olarak gösterilebilecek bir telefonun orijinal patentlerini açıkladı. Kabuk biçiminde katlanabilir bir akıllı görüyoruz. Tamamen konuşlandırıldığında 6,2 inç boyutuna ulaşabilen bir ekrana sahip, Motorola Razr, bildirimler halinde kullanıcıları bilgilendirmek için yurtdışında ikincil bir ekrana sahip olacak. Ancak, hepsinden en şaşırtıcı olanı, telefonun yalnızca orta kısımda değil, birkaç noktada bükülebiliyor olmasıdır. Bu sayede, kullanıcılar akıllı telefonun şeklini kendi ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler.

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Şu anda, bu cihazın piyasaya sürülebileceği sunum tarihi veya yaklaşık fiyatı bilinmiyor. Doğrulanan, Motorola Razr’ın benzersiz bir tasarımla geleceği. Standart bir batarya ve orta seviye bir işlemci. Tüm detayları doğrulamak için markanın resmi bilgilerinin beklememiz gerekecek. Takipte kalın!

Kaynak/Source: https://nl.letsgodigital.org/opvouwbare-telefoons/lenovo-vouwtelefoon/

 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu