Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Lenovo akıllı telefon endüstrisinde katlanılabilir bir telefon için çalışan şirketlerden biridir. Örneğin, Çinli üretici 2020’den önce Motorola Razr katlanabilir telefonunu tanıtacak. Bu muhtemelen şu ana kadarki en ucuz katlanılabilir telefon olacak (Royole Flexpai hariç).

Geçmişte, şirket zaten birkaç prototip kaydetti ve bu yıl nisan ayında, LetsGoDigital kapaklı bir tasarıma sahip Lenovo katlanabilir bir akıllı telefon için önemli bir patent rapor etmeyi başardı. Bu sefer daha hızlı gerçekleşmesi muhtemel daha basit bir tasarıma sahibiz.

MOTOROLA RAZR 2020’nin En Son Detayları!

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Motorola aynı zamanda esnek teknolojiye de yönelmeye karar verdi fakat katlanabilir mobil modelinin diğer markalarda gördüğümüzle hiçbir ilgisi yok. Samsung, Xiaomi ve Huawei tablet şeklinde bir dağıtım yapmayı seçerken, Lenovo’nun elindeki şirket tamamen zıt bir estetik sergiliyor. Motorola Razr, orijinal modelin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Tipik menteşeyi esnek ekranla değiştirerek.

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

LetsGoDigital, dünyaya en yenilikçi markalardan biri olarak gösterilebilecek bir telefonun orijinal patentlerini açıkladı. Kabuk biçiminde katlanabilir bir akıllı görüyoruz. Tamamen konuşlandırıldığında 6,2 inç boyutuna ulaşabilen bir ekrana sahip, Motorola Razr, bildirimler halinde kullanıcıları bilgilendirmek için yurtdışında ikincil bir ekrana sahip olacak. Ancak, hepsinden en şaşırtıcı olanı, telefonun yalnızca orta kısımda değil, birkaç noktada bükülebiliyor olmasıdır. Bu sayede, kullanıcılar akıllı telefonun şeklini kendi ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler.

Motorola Razr 2020: Katlanılabilir Telefon İçin Yeni Tasarım!

Şu anda, bu cihazın piyasaya sürülebileceği sunum tarihi veya yaklaşık fiyatı bilinmiyor. Doğrulanan, Motorola Razr’ın benzersiz bir tasarımla geleceği. Standart bir batarya ve orta seviye bir işlemci. Tüm detayları doğrulamak için markanın resmi bilgilerinin beklememiz gerekecek. Takipte kalın!

Kaynak/Source: https://nl.letsgodigital.org/opvouwbare-telefoons/lenovo-vouwtelefoon/

 

Göz atın:   Yeni Vivo Akıllı Telefon Modeli Geekbench'te Ortaya Çıktı
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu