Moto X4 Tanıtıldı! Moto X4 Özellikleri

Lenovo, IFA 2017’de yeni Moto modelini tanıttı. Sızıntıları ile gündem de olan Moto X4’ün tüm detayları haberimizde. 

Lenovo (Motorola) Moto X4′ün tanıtımı IFA 2017 fuarı kapsamında gerçekleştirildi. Lenovo’nun Motorola alımından sonra Moto modellerine hız verdi. Moto modellerinde halen Motorola logosunun bulunması ayrı bir hava katıyor cihazlara. Çok konuşulan Moto X4′ün sızıntıları da gerçekleşmişti. Bu sızıntı haberlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Moto X4 Tanıtıldı! Moto X4 Özellikleri Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Motorola Moto X4 Detayları

Moto X4, 5.2 inç büyüklüğünde 1920×1080 piksel çözünürlükte Full HD IPS bir ekrana sahip. Moto X4’te işlemci tarafında ise Qualcomm’un sekiz çekirdekli modeli Snapdragon 630 işlemcisi yer alıyor. GPU tarafında ise Adreno 508 yer almakta.

Arka ve ön tarafı tamamen cam kaplı bir model. IP68 sertifikası bulunan Moto X4, suya ve toza dayanıklı. Moto X4’te 3000 mAh kapasiteli bir batarya yer alıyor. Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkıyor. Moto X4, 163 gram ağırlığında. Moto X4, 399 Euro fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak.

Moto X4 Tanıtıldı! Moto X4 Özellikleri Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı