TeknoDiot.com
   
     

Mobil Müzik Arama Sitesi: Tubidy

Mobil Müzik Arama Sitesi: Tubidy İnternet Haberleri Sponsorlu

İnsanlar doğası gereği müziği severler. Nerede olurlarsa olsunlar müziği duyduklarında hemen vücutlarının canlandıklarını görürler. Müzik kişiyi mutlu eden, manevi hazlar uyandıran bir olgudur.

Birbirine müzik armağan ederek ödüllendiren sevgililer, geçmişi yad etmek için müzik dinlemek isteyenler, moral bozukluğunda, mutlu olunduğunda kısacası hayatın her alanında müziğin yeri vardır. Müzik dinlemek için internet üzerinde binlerce uygulama ve site mevcut. Ancak her uygulama üzerinde, sorunsuzca müzik dinlemek pek mümkün olmamaktadır. tubidy müzik dinleme platformu olarak, her yaştan insana hitap edecek eski, yeni, dini, yabancı, hit, slow ne tarz olursa olsun milyonlarca şarkıyı bünyesinde toplamıştır.

Tubidy Müzik Platformu

Tubidy, tablet, akıllı telefon gibi mobil cihazlar için en uygun çözünürlükte video izleme imkânı sağlamaktadır. Sadece tubidy mp3 şarkılar değil, bu şarkıları videolu olarak da izlemek isteyenlerin sitenin “search” kısmına şarkı ismi yazmaları yeterli olmaktadır. Tubidy, tıpkı YouTube gibi çalışır ancak tasarım açısından YouTube’den daha zengin olduğu açıktır. Sadece video izleme imkanı sunmayarak, izlenen videoları anında mp3 formatına çevirme özelliği ile, tubidy müzik indir kullanıcılarına video-müzik imkanı sunmaktadır.

Tubidy İle Ne Yapılabilir?

Tüm mobil cihazlara uyumlu olan  www.tubidy2.com  video izlemenin ve tekli müzik dinlemenin yanı sıra, izlenen videoların istenilen formata dönüştürülerek indirilmesini sağlıyor. Kullanıcıların video yüklemelerine de açık olan site, mp3 listesi oluşturma özelliği ile onlarca şarkının art arda çalmasını da mümkün kılmakta. Video yayını yapan tüm web sitelerinin özelliklerini barındıran Tubidy, kolay ve rahatça anlaşılabilen bir ara yüze sahip.