TeknoDiot.com
   
     

Yanıltıcı Reklam 2018 Yılında Çok Can Yakacak Gibi Görünüyor !

Yanıltıcı Reklam 2018 Yılında Çok Can Yakacak Gibi Görünüyor ! Bilgisayar Haberleri Otomobil Haberleri Oyun Haberleri Televizyon Haberleri

Asma üzüm de dahil olmak üzere, dut, çilek, böğürtlen ve yaban mersini gibi harika meyveleri içinde barındıran bu aile, vitamin ve mineraller açısında oldukça zengin. Düzenli olarak bu meyveleri tüketenlerin beyinsel aktivitelerindeki negatif etkilerin azaldığı, Alzheimer hastalığına yakalanma riskini azalttığı belirtiliyor. Bu yüzden şimdi yiyeceğiniz bir avuç meyvenin size gelecekte onlarca yararı olacak.

Türk Telekom Android internet ayarı nasıl yapılır?

iPhone internet ayarlarını yapmak için pek bir şey yapmanıza gerek yok. Şayet internetinizde kesiklik yaşıyorsanız Ayarlar>Hücresel>Hücresel Veri yolunu izleyerek Hücresel Veri’yi etkin hale getirin. “Hücresel Veri”yi etkin hale getirdikten sonra Kişisel Erişim Noktası ve Hücresel Veri seçeneklerinin altında bulunan APN kısımlarında ilgili yere “internet” yazarak internet ayarlarını tamamlayabilirsiniz.

Yanıltıcı Reklam 2018 Yılında Çok Can Yakacak Gibi Görünüyor ! Bilgisayar Haberleri Otomobil Haberleri Oyun Haberleri Televizyon Haberleri

Türk Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

Günümüzde birçok farklı amaçla video çekiyoruz. Bilgisayarlarımızda oynadığımız oyunların videolarını Fraps benzeri yazılımlarla kaydedebiliyor, cep telefonlarımızla videolar çekebiliyor veya GoPro benzeri aksiyon kameralarıyla özel anları ölümsüzleştiriyoruz. Fakat iş bu videoları paylaşmaya gelince işler karışıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”186″]

Bilgisayarınıza kaydettiğiniz veya dijital kameralarınızla çektiğiniz bir videonun birkaç GB boyuta sahip olması nedeniyle bu videoları internet üzerinden paylaşmamız mümkün olmamakta. Ülkemizde internet hizmetlerinin halen düşük hızlara sahip olması ve adil kullanım kotası problemi bu kadar yüksek boyutlu videoları internete yüklememize imkan tanımıyor. İşte bu nedenle video boyutu küçültme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor.


1 yorum

Avatar
Admin 8 Ocak 2018 at 21:32

Deneme Yorum

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.