Microsoft'tan Zam Kararı!

Microsoft’tan Zam Kararı!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük yazılım devlerinden biri olan Microsoft’un yazılımlarına dev zam kararı geldi. Microsoft zam yapacağını ve yapılacak olan zammın 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli olacağını açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Özellikle Microsoft’un popüler yazılımlarından biri olan Office programları başta olmak üzere Microsoft online satış mağazasından alınan tüm Microsoft ürünlerine yüzde 45 zam yapılacak.

 

Microsoft'tan Zam Kararı!

Microsoft’un zam kararı sonrasında Office 365 abonelik fiyatları nedeniyle kullanıcılar isyan bayrağı çekecek gibi görünüyor. Neredeyse %45 oranında bir zam uygulanacak. Haliyle son olarak Office 365 Bireysel yıllık abonelik fiyatı tam olarak 359.99 TL olacak. 170 TL’den 250 TL’ye çıkarılan 365 bireysel yıllık abonelik ücreti, 1 Ekim 2018 itibariyle 110 TL daha pahalı olacak.

Göz atın:   Apple, Singapur ve Endonezya’daki Kodlama Girişimlerinin Genişlediğini Duyurdu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu