Microsoft’tan Windows Phone İtirafı - TeknoDiot.com

Microsoft’tan Windows Phone İtirafı

Abone Ol 

Akıllı telefon piyasasında kendi kendini bitiren Windows Phone! Mirosoft’tan Windows Phone hakkında itiraf geldi. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Akıllı telefon pazarında rekabet giderek çetin bir hal almıştı ancak Windows Phone bu rekabette yenilen taraf oldu. Windows Phone ciddi anlamda geriye düşmüş durumda. Kullanıcı sayısı fazlasıyla az zaten kullanan kişilerde bırakıp Android veya iOS‘a geçiyorlar.

:: Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor?

:: Dünyanın En Değerli Markası Belli Oldu!

Windows Phone’un düşüşü devam ederken telefonun sevenleri Microsoft’un yeni özelliklerle bu platformu geliştirmesini arzu ediyordu. Umutlar halen devam ediyor diyebiliriz aslında. Microsoft’un Windows 10 ve Microsoft Edge‘den sorumlu isminden Twitter’dan resmi hesabından bir açıklama geldi. Joe Belfiore‘nin Twitter’daki paylaşımlarına bakılırsa artık Windows 10 Mobile için yeni özellikler geliştirilmeyecek.

Zaten geçen aylar içinde sizlere Bill Gates‘de başka bir işletim sistemli akıllı telefona geçiş yaptığını duyurmuştuk. Bill Gates de bolca Windows yazılımının yer aldığı Android bir telefona geçiş yaptığını itiraf etmişti.

Göz atın:   Microsoft, Windows 11 İşletim Sistemini Tanıttı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!