Microsoft’tan Windows Phone İtirafı

Akıllı telefon piyasasında kendi kendini bitiren Windows Phone! Mirosoft’tan Windows Phone hakkında itiraf geldi. 

Akıllı telefon pazarında rekabet giderek çetin bir hal almıştı ancak Windows Phone bu rekabette yenilen taraf oldu. Windows Phone ciddi anlamda geriye düşmüş durumda. Kullanıcı sayısı fazlasıyla az zaten kullanan kişilerde bırakıp Android veya iOS‘a geçiyorlar.

:: Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor?

:: Dünyanın En Değerli Markası Belli Oldu!

Windows Phone’un düşüşü devam ederken telefonun sevenleri Microsoft’un yeni özelliklerle bu platformu geliştirmesini arzu ediyordu. Umutlar halen devam ediyor diyebiliriz aslında. Microsoft’un Windows 10 ve Microsoft Edge‘den sorumlu isminden Twitter’dan resmi hesabından bir açıklama geldi. Joe Belfiore‘nin Twitter’daki paylaşımlarına bakılırsa artık Windows 10 Mobile için yeni özellikler geliştirilmeyecek.

Zaten geçen aylar içinde sizlere Bill Gates‘de başka bir işletim sistemli akıllı telefona geçiş yaptığını duyurmuştuk. Bill Gates de bolca Windows yazılımının yer aldığı Android bir telefona geçiş yaptığını itiraf etmişti.

Göz atın:   Microsoft, İşsizlik Sorunu Yaşayan 25 Milyon Kişi İçin Kolları Sıvadı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu