Microsoft'tan Oyuncular İçin Video Düzenleyici Geliyor!

Microsoft’tan Oyuncular İçin Video Düzenleyici Geliyor!

Abone Ol 

Microsoft oyuncuları hedef alan bir adım atıyor. Oyuncular için video düzenleyici geliştiriyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft tarafından ticari marka başvurusu yapılan Mixplay, Windows için bir servis olarak ifade ediliyor. Yapılan açıklamalara göre marka başvurusu yapılan Mixplay, kullanıcıların oyunlarını oynabileceği, indirebileceği, arkadaşlarıyla paylaşabileceği bir yazılım olarak yapılıyor. Bu özelliklere ek olarakta animasyon, video, ses ve grafik oluşturmak, yayınlamakta mümkün olabilecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”12181″]

Microsoft'tan Oyuncular İçin Video Düzenleyici Geliyor!

Ticari marka başvurusu yapılan tüm yazılımların her zaman kullanıcılarla buluşmadığını da sizlere belirtmek isteriz. Microsoft gibi bir firmayı güncel olarak takip ediyorsanız bu aralar oyun odaklı yazılımlara sarmış durumda olduğunu fark etmişsinizdir. Steam gibi bir platformu bitirmek için Microsoft bir adım atabilir 🙂

Göz atın:   Windows.Old Klasörü Nasıl Silinir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!