Microsoft’tan Android İçin Yeni Bir Ekran Kilidi Uygulaması: Favorites Lock Screen

Teknoloji devi olan Microsoft’dan Android işletim sistemli cihazlar için yeni bir ekran kilidi uygulaması çıkardı. İşte detaylar.

Uygulama Favorites Lock Screen ismine sahip. Microsoft eğer sızıntılar doğru ise dünyayı ayağa kaldıracak hatta iPhone X’i dahi geride bırakabilecek bir telefonu piyasaya çıkarmaya hazırlanırken, Android platformuna yeni uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. Microsoft şirketinin özelleştirilebilir kilit ekranı için ürettiği Favorites Lock Screen, Google Play Store’da yayınlandı. Microsoft en son telefon ürettiğinde Nokia ile işbirliği yapmıştı.

https://teknodiot.com/ubisoftdan-3-oyun-ucretsiz-assassins-creed-iv-black-flag-watch-dogs-world-in-conflict-8098.html

O günden beri Microsoft’un telefon için tek kozu Android‘e çıkarttığı uygulamalar olmuştu. Microsoft başlatıcı uygulamaları ile birlikte Android ve Microsoft ekosistemini birleştirmeyi hedefliyor. Şirket bu konuda gerçekten çok iyi ilerliyor,en azından yakın dönemdeki hedeflerine bakıldığında. Kullanıcılar Android platformuna çıkartılan Microsoft uygulamalarından gerçekten memnun kalıyor. (Kullanıcı değerlendirmelerine bakıldığında.)

Microsoft'tan Android İçin Yeni Bir Ekran Kilidi Uygulaması: Favorites Lock Screen

Microsoft‘un geliştirdiği bu uygulama,günlük olarak değişen Bing kaynaklı duvar kağıtları,haberlere,uygulama ve ayarlara hızlı erişim,arama ve pratik bildirim erişimi gibi özelliklerle geliyor. Microsoft,uygulama üzerinde çıkan duvar kağıtlarının ve haberlerinin kullanıcılara göre şekillendirildiğini açıklıyor. Vahşi yaşam,filmler,arabalar,spor ve müzik temalı arka plan  resimleri,kullanıcıların tercihlerine göre otomatik olarak değişiyor.

İlk etapta sadece Hindistan’da kullanılabilecek bu uygulama, Bing üzerinden arama özelliğini de beraberinde getiriyor.Kilit ekranındayken, kameraya hızlı bir şekilde ulaşabilmenize yarayan bir özellik daha beraberinde geliyor. Favorites Lock Screen, Microsoft’un yayınladığı 4.kilit ekranı uygulaması.Diğer uygulamalardan ise farklı görünüm özellikleri ile birbirlerinden ayrılıyorlar. Eğer ilk etapta Hindistan’da ve yakın zamanda küresel olarak yayınlanacak olan uygulamaya erişmek istiyorsanız, buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Göz atın:   Çerçevesiz Xperia XZ1 Premium ve XZ1 Plus Sızdı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu