Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

PC’lerimizde eksik olmayan Office programları bazen hayat kurtardığı oluyor. Sunum ve benzeri yerlerde kullanılan Office’in işte yeni sürümünün detayları.

Microsoft Office 2019’un ön izleme sürümleri 2018 ortasında kullanılabilecekken 2018 yılının ikinci yarısı sonlarında ise piyasaya sürülmesi planlanıyor. Office 2019’da neler bekliyor bizi? İşte Microsoft Office 2019’un yenilikleri;

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler? Office Yazılımları Windows Haberleri Yazılım Haberleri

WordExcelPowerPoint ve Outlook olmak üzere Office programlarının en güncel sürümlerinin tamamını kapsayacak.  MicrosoftOffice yazılımının bu sürümünü hem tamamen bulutta çalışan müşteriler hem de hala bulut yolunda olanlar için hazırlıyor. Yeni sürümlerin Excel için yeni formüller ve tablolar öne çıkarken, PowerPoint sunumları içinse yeni ve geliştirilmiş görsel animasyonlar olacağı açıklandı.  Office 365 aboneleri ise her zaman ki gibi en güncel sürümlere sahip olacaklardı. Microsoft firması, Office 2019 hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni ve tüm bilgileri paylaşacaklarını açıklamış durumdadır.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı