TeknoDiot
     
     
     

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

PC’lerimizde eksik olmayan Office programları bazen hayat kurtardığı oluyor. Sunum ve benzeri yerlerde kullanılan Office’in işte yeni sürümünün detayları.

Microsoft Office 2019’un ön izleme sürümleri 2018 ortasında kullanılabilecekken 2018 yılının ikinci yarısı sonlarında ise piyasaya sürülmesi planlanıyor. Office 2019’da neler bekliyor bizi? İşte Microsoft Office 2019’un yenilikleri;

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

WordExcelPowerPoint ve Outlook olmak üzere Office programlarının en güncel sürümlerinin tamamını kapsayacak.  MicrosoftOffice yazılımının bu sürümünü hem tamamen bulutta çalışan müşteriler hem de hala bulut yolunda olanlar için hazırlıyor. Yeni sürümlerin Excel için yeni formüller ve tablolar öne çıkarken, PowerPoint sunumları içinse yeni ve geliştirilmiş görsel animasyonlar olacağı açıklandı.  Office 365 aboneleri ise her zaman ki gibi en güncel sürümlere sahip olacaklardı. Microsoft firması, Office 2019 hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni ve tüm bilgileri paylaşacaklarını açıklamış durumdadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S10 Serisi İçin Mart Güvenlik Güncellemesi Çıktı

Buğra Noyan

Google’ın Kaldırdığı Türk Mobil Uygulaması Papillon Yeniden Google Play’de!

Buğra Noyan

WPA2 Şifreleme Türü Kırıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.