Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler? - TeknoDiot.com

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

Abone Ol 

PC’lerimizde eksik olmayan Office programları bazen hayat kurtardığı oluyor. Sunum ve benzeri yerlerde kullanılan Office’in işte yeni sürümünün detayları.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft Office 2019’un ön izleme sürümleri 2018 ortasında kullanılabilecekken 2018 yılının ikinci yarısı sonlarında ise piyasaya sürülmesi planlanıyor. Office 2019’da neler bekliyor bizi? İşte Microsoft Office 2019’un yenilikleri;

Microsoft Office 2019 Yenilikleri Neler?

WordExcelPowerPoint ve Outlook olmak üzere Office programlarının en güncel sürümlerinin tamamını kapsayacak.  MicrosoftOffice yazılımının bu sürümünü hem tamamen bulutta çalışan müşteriler hem de hala bulut yolunda olanlar için hazırlıyor. Yeni sürümlerin Excel için yeni formüller ve tablolar öne çıkarken, PowerPoint sunumları içinse yeni ve geliştirilmiş görsel animasyonlar olacağı açıklandı.  Office 365 aboneleri ise her zaman ki gibi en güncel sürümlere sahip olacaklardı. Microsoft firması, Office 2019 hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni ve tüm bilgileri paylaşacaklarını açıklamış durumdadır.

Göz atın:   Blockchain Dünyasındaki Dijital Kimlikler Yasallaşıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!