TeknoDiot
     
     
     

Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO)

Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO)

Yazılım devi Microsoft, söz konusu lansmanlar olduğunda bazen aksilikler arka arkaya gelebiliyor. Bunlardan biride Michael Leary’ın sunumunda oldu.

Azure servisine aktarabildiklerini ve platformda nasıl çalışacaklarını gösteren Michael Leary, beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşıyor. Olay bundan sonra ilginç hal almaya başlıyor.

Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO)

Tam sunum sırasında Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza giren Microsoft Edge üzerinden göstermek istediği demoyu açmaya çalışıyor ancak Microsoft Edge tarayıcısı istediği menüyü açmayınca Google Chrome‘u yüklemek zorunda kalıyor.

Videoda da belli olduğu gibi bu sırada Michael Leary, tüm izleyenleri güldürüyor. Tarayıcıyı yüklerken Google ile veri paylaşmak istememesi de güldüren Michael Leary, en komik canlı yayın hatasıyla karşı karşıya kalıyor. Yayınlanan sunum videosu 1 saate yakın ancak ilginç olay 37.dakikada başlamakta.

https://teknodiot.com/apple-urunleri-tekrar-bimde-satisa-cikacak-4919.html

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BİM Uygun Fiyatlı Telefon Satacak!

Hüseyin Ceylan

Beta Oyun Nedir?

Buğra Noyan

Dell Alienware’dan 55 inçlik Dev Oyuncu Monitörü

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.