Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO) - TeknoDiot.com

Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO)

Abone Ol 

Yazılım devi Microsoft, söz konusu lansmanlar olduğunda bazen aksilikler arka arkaya gelebiliyor. Bunlardan biride Michael Leary’ın sunumunda oldu.

Azure servisine aktarabildiklerini ve platformda nasıl çalışacaklarını gösteren Michael Leary, beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşıyor. Olay bundan sonra ilginç hal almaya başlıyor.

Microsoft Çalışanı Sunum Sırasında Google Chrome İndirdi! (VİDEO)

Tam sunum sırasında Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza giren Microsoft Edge üzerinden göstermek istediği demoyu açmaya çalışıyor ancak Microsoft Edge tarayıcısı istediği menüyü açmayınca Google Chrome‘u yüklemek zorunda kalıyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Videoda da belli olduğu gibi bu sırada Michael Leary, tüm izleyenleri güldürüyor. Tarayıcıyı yüklerken Google ile veri paylaşmak istememesi de güldüren Michael Leary, en komik canlı yayın hatasıyla karşı karşıya kalıyor. Yayınlanan sunum videosu 1 saate yakın ancak ilginç olay 37.dakikada başlamakta.

https://teknodiot.com/apple-urunleri-tekrar-bimde-satisa-cikacak-4919.html

 

Göz atın:   Telefonunuz Bozuldu Diye Atmayın, Cep Telefonu Yedek Parça Alabilirsiniz

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu