TeknoDiot
     
     
     

Microsof Edge Android ve iOS’a mı Geliyor?

Microsof Edge Android ve iOS'a mı Geliyor?

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza giren Microsoft Edge tarayısı mobile mi geliyor?

Tahminler ve iddialara göre Microsoft Edge 2017 yılının sonuna kadar çoklu platform haline gelecek. Microsoft’un böyle bir planı var tabi ki ancak ne zaman kolları sıvar yada sıvadı haberimiz yok.

Dünyanın en iyi şirketlerinden biri olan Microsoft’un tarayıcıyı önde gelen mobil işletim sistemleri için kullanılabilir hale getirmek. Microsoft şirketinin yeni olan işletim sistemi Windows 10 ile hayatımıza gire ve birkaç yıl önce Windows 10 işletim sistemi ile de epey kullanılan bir tarayıcıdan bahsediyoruz. Microsoft’un kötü bir üne sahip olan Internet Explorer‘ın halefi olan Microsoft Edge daha iyi işler çıkardı diyebiliriz.

:: Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

:: İşte Microsoft Edge’in Aktif Kullanıcı Sayısı!

Microsoft Edge tarayıcısı, Google Chrome, Oper, Yandex, Apple Safari ve Mozilla Firefox gibi tarayıcı liderlerinin olduğu bir rekabet kanalında. Peki bu mobil tarayıcıların olduğu rekabate girerse Microsoft Edge’in mobilde de neler yapabileceğini insan merak etmiyor değil. Tam sayfa çeviri gibi bir çok Bing servisinin de iOS ve Android platformları için yayınlanacak olan Microsoft Edge tarayıcının bir parçası olacağı belirtiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sword Art Online’s New VR Game Is Not What We Wanted

Buğra Noyan

iPhone X Nasıl Kullanılır? Apple’dan Dinleyin (VİDEO)

Buğra Noyan

Security Days 2020 2.Toplantısı Yapıldı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.