Mercedes-Benz NAIAS Detroit Otomobil Fuarı’nda

Abone Ol 

Mercedes-Benz, 14-28 Ocak tarihlerinde Detroit’te gerçekleşecek 2018 Detroit Otomobil Fuarı’nda (NAIAS), yenilenen otomobil modelleri ve geleceğin konsept tasarımları ile yer alıyor.

Bu yıl 30’uncusu düzenlenen Detroit Otomobil Fuarı’nda Mercedes-Benz, görkemli standında yıllara meydan okuyan ikonik modeli G-Serisi’nin yenilenen versiyonu dahil 20’den fazla otomobil modelini ziyaretçiler ile buluşturacak.

Mercedes-Benz Standı Yıldızları

Mercedes-Benz NAIAS Detroit Otomobil Fuarı'nda

https://teknodiot.com/mercedes-benz-x-class-turkiyede-6838.html

2018 yılına off-road efsanesi Mercedes-Benz G-Serisi modelini yenileyerek başlayan marka, bu yıl Detroit Otomobil Fuarı kapsamında ilk basın günü gerçekleştireceği Yeni Yıl Resepsiyonu’nda tarihinin en büyük yeniliğini gerçekleştiren bu aracın örtüsünü kaldırıyor.

Zamana meydan okuyan ikonik tasarımına her zaman sadık kalan G-Serisi, yenilenen versiyonu ile birlikte en iyi perfomansını sunmaya hazırlanıyor. Yenilenen Mercedes-Benz G-Serisi, performansı, son teknoloji güvenlik ve konfor donanımları, üstün kullanımı ve yeniden yorumlanan ikonik tasarımı ile her türlü yol şartlarında kendisine hayran bırakıyor.

Dev standında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Mercedes-Benz, G-Serisi’nin yanı sıra Mercedes-AMG CLS 53 ile Mercedes-AMG E 53 Coupé ve Cabriolet modellerinin de Detroit Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanlarını gerçekleştirecek. Geleceğin trendleri ise Mercedes-Benz’in fuara özel hazırladığı konsept aracı Concept EQA ile tanıtılacak.

Çevrimiçi canlı olarak deneyimlenen etkinlikler

Mercedes-Benz’in Frankfurt Otomobil Fuarı ile kullanıma başladığı yeni dijital servis platformu Mercedes me media Detroit Otomobil Fuarı kapsamında da yayınlarına devam edecek. Bu platform sayesinde dünya lansmanı ve basın toplantısı gibi etkinlikler internet üzerinden canlı takip edilebilecek. Tüm dünyadan fuar ile ilgilenen herkesin canlı olarak fuar etkinliklerine katılabildiği uygulamada, basın kitleri, fotoğraflar ve görüntüler de sunulacak. Mercedes me media internet adresi: https://media.mercedes-benz.com

Göz atın:   HTC U 11'den Bilgiler Gelmeye Başladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu