TeknoDiot
     
     
     

Meizu 16s Pro Duvar Kağıtları (İndir)

Meizu 16s Pro Duvar Kağıtları (İndir)

Çinli üretici Meizu’nun amiral gemisi Meizu 16s Pro duvar kağıtları sizlerle.

Meizu 16s Pro‘da Meizu 16s modellerine kıyasla dikkat çekici iki yükseltme işleminden biri, diğer kamera ayarları olan Qualcomm Snapdragon 855+ yonga seti.

Meizu 16s Pro, 128GB veya 256GB varyantta 8GB RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca, üzerinde 6GB RAM bulunan 128 GB’lık başka bir değişken var. Merak edenler için, ne yazık ki, Meizu 16s Pro’da bir MicroSD kart yuvası bulunmuyor.

Ekrana gelince, Full HD + çeşitliliğine sahip (1080 X 2232) muhteşem bir Super AMOLED ekran, 18.5: 9 en boy oranına sahip (aynı duvar kağıtları için de geçerli). Bununla birlikte, panel 160Hz dokunmatik numune oranına sahiptir, yani 160Hz dokunmatik ekranın parmağın hareketini takip ettiği frekanstır. Bu, telefonun daha iyi kullanıcı deneyimi için dokunma, kaydırma ve jest gibi dokunma girişlerine yanıt vermesine yardımcı olur.

Meizu 16s Pro duvar kağıtları

Meizu 16s Pro duvar kağıtlarına HD çözünürlükte buradan ulaşabilirsiniz.

Meizu 16s Pro Duvar Kağıtları (İndir) Meizu 16s Pro Duvar Kağıtları (İndir)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Meizu 17’nin Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

Buğra Noyan

Yeni Ortaya Çıkan Samsung Galaxy A Serisi

Buğra Noyan

En İyi Cosplay Çalışmaları #6

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.