TeknoDiot.com
   
     

Mavi Balina Yine Can Aldı: 16 Yaşındaki Liseli Genç İntihar Etti

Mavi Balina Yine Can Aldı: 16 Yaşındaki Liseli Genç İntihar Etti Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Mavi Balina oyunu yine can almaya devam ediyor. Bu sefer de Samsun’da intihar eden 16 yaşındaki Mustafa Turan H.’nin ölümünde de şüpheli.

Oyunun son kurbanı olduğu düşünülen Mustafa, Samsun’da oturuyordu 16 Yaşında bir lise öğrencisiydi.  Mustafa Turan H. geçtiğimiz salı günü evinin banyosunda ölü bulundu. Olay yerine gelen inceleme ekipleri banyoda ölü buldu. Eve gelen Polis, gencin cep telefonunu ve bilgisayarını inceleme altına aldı. Mustafa Turan H.’den haber alamayan ailesi kendilerine ait işyerinde çalışan elamanı eve gönderdi. Eve giren iş yeri çalışanı, 16 yaşındaki Mustafa Turan H’nin banyodaki cansız bedeniyle karşılaştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13533″]

Mavi Balina Yine Can Aldı: 16 Yaşındaki Liseli Genç İntihar Etti Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Polisin incelemesinden sonra, Mustafa Turan H’nin cesedi, otopsi için Samsun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Dün ailesi tarafından morgdan alınarak Büyük Cami’ye götürüldü. Öğle namazından sonra defnedildi. Mustafa Turan H’ın kesin ölüm nedeni inceleme sonrası kesinlik kazanacak. Mavi Balina oyunu çoğu şiddet içeren 50 talimat üzerine kurulan bir oyun ve son görevde kendi canınıza kıymayı istemekte.